Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Melyik a jobb? Megbízni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb? Megbízni valakiben 100%-ig, és lehet, hogy átver és nagy lesz a csalódás, vagy néha megbizonyosodni róla, hogy tényleg nem vernek át?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy ha pl. valami gyanúsat észlelünk a párunknál ami bizonytalanságban tart, akkor inkább bízzunk benne még úgy is, h lehet h átver, vagy ilyenkor leellenőrizhetjük, hogy át vagyunk e ejtve és jobb ha tudjuk az igazat?

2013. márc. 16. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nyilván ha valami nem tiszta nekem, akkor utána járok.
2013. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
csakhogy nem éppen tisztességes mondjuk a másik mailjeit vagy smseit lecsekkolni. ilyenkor mit csinálnátok? bizonytalanság a bizalom zászlaja alatt, vagy tudni akarnátok az igazságot ilyen szánalmas húzás árán is?
2013. márc. 16. 19:34
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem csekkolnám le ezeket. Beszélnék vele. Kérdezősködnék.
2013. márc. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha hazudik az előbb vagy utóbb úgyis kiderül. telefonjába meg levelei között biztos nem fogok turkálni. Max ha nagyon nem bírom akkor elé állok és megkérdezem hogy mi van.
2013. márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
az is a bizalom kategóriába tartozik, mert akkor elhiszed amit mond.
2013. márc. 16. 19:39
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

én legelőször vakon megbíztam az 1. pasimban.

az lett a vége hogy közben csábítgatta egy csaj és lelépett, teljesen váratlanul és készületlenül ért.

azóta nem tudok normális kapcsolatban lenni hiába teltek el évek, mindig gyorsan lelépek az 1. egypár hét után, mikor már nem mondja olyan sűrűn a bókjait, vagy véletlenül említést tesz egy exről, barátnőről, akivel lóg.

paranoia tudom, de azt is tudom hogy öngyilkos lennék ha újray megcsinálná ezt valaki velem mint az 1.

szerintem jobb óvatosnak lenni, belenézegetni a dolgokba meg ellenőrízgetni - nincs bizalom, de pofáraesés sem.

2013. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak úgy érdemes egy kapcsolatot csinálni,ha teljesen bízik az ember.Így lehet sérthetőbb,de teljes ember kell az ilyesmihez.
2013. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igen, ez egy nagy dilemma. kíváncsi vagyok ki hogy vélekedik erről.
2013. márc. 16. 19:51
 9/14 A kérdező kommentje:
és vajon hol a naívság és a bizalom határa?
2013. márc. 16. 19:52
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Először megbíznák benne...nem nézegetném az sms, mailjait. De ha gyanúsat észlelnék, vagy éreznék, igen is megnézném. Úgy,hogy senki se tudjon róla. Két dolog történhet: bebizonyosodik, hogy alaptalan a gyanúm és megnyugszom. Ha nem néztem volna meg, mindig bennem motoszkálna a kétely. Ha meg megcsal, legalább hamarább kiderül.
2013. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!