Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tudna ezek után még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudna ezek után még megbízni valakiben?

Figyelt kérdés
Az exemről van szó. Annak idején megcsaltam, de megbocsájtott, és még együtt voltunk egy darabig, aztán elhagytam, mert már nem szerettem. Pár hónappal később összejött egy lánnyal, akivel nagyon jól megvoltak, össze is költöztek. Nem tartjuk a kapcsolatot, de nemrég hallottam, hogy pár hónapja szakítottak, mert az a csaj is megcsalta. Senki más nő nem volt az életében, csak mi ketten. Ezek után egy ember tud még bízni valakiben?? Kicsit sajnálom, hogy másodszorra is ez történt vele, de elég kiállhatatlan személyiség szegény.

2013. jan. 4. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet te vagy a srác?De van ilyen,el hamarkodta.Nem az tesz naggyá,hogy soha nem kerülsz padlóra,hanem az,ha fel tudsz kelni.
2013. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már sehogy sem fog bízni. Át formálja a felfogását a nőkről, csak szexrekell majd neki a csaj és bunkózni fog vele.
2013. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bárkiben is megbízna ezek után, amit meg tudok érteni.
2013. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem megcsalt az első barátom, 17 voltam. A 18. szülinapom előtt szakítottunk, majdnem egy évet voltunk együtt, és azóta nem volt barátom, de még csak nem is randiztam, nem is kavartam senkivel. Teljesen boldog, élet vidám vagyok, egyszerűen már csak nem úgy képzelem el az életem, h lesz egy férjem akivel szeretjük egymást meg sok gyerekem, hanem majd örökbe fogadok egyet, a barátaimat, családomat szeretem, imádok sportolni, kirándulni. Tehát lehet, hogy nem fog bízni már senkiben, de ez még nem jelenti azt, hogy boldogtalan lesz.

21/L

2013. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!