Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy csinálhatja ezt anyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csinálhatja ezt anyám apámmal? Nem tudok már rá ugyanúgy nézni

Figyelt kérdés

Anyám megismert egy pasit és összejött vele, amíg apám pár hónapig külföldön dolgozott..

Apám megtudta és anyám olyanokat mondott, amiket nem kellett volna hallanom, hogy sosem volt ilyen jó a szex senkivel és neki erre szüksége van..komolyan ezt nem tudom feldolgozni. Apám megbocsátott, de én közben tudom, hogy még mindig eljárkál és összefekszenek, mert a barátnőjével hallottam, hogy beszélik telefonon. Úgy érzem apám teljesen hülyére van véve és szörnyen haragszom az anyámra, amiért ezt teszi..mindig az jut róla eszembe, hogy más pasival hetyeg és ennyire erkölcstelen nő létére. Nem tudom hogy tegyem túl magam rajta, de kivagyok, valaki adna tanácsot?

15/F


2014. aug. 30. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Vedd rá apádat, hogy költözzetek el ketten
2014. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Hát ez gáz, nagyon, de te azért biztos nem tudsz sok részletet.


Az nem úgy szokott működni, hogy apa lelép pár hónapra dolgozni, anyuka pedig egyből megy más fütyi után kutatni.


Ha ennyire zavar, kérdezd meg anyukádat, mi történt és miért megy ez.

2014. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Családsegítő: apukáddal szépen elmentek messzire anyukád meg had járjon a kolbászra.
2014. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod miben egyeztek meg lehet nyitott hazassagban elnek.
2014. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem mindig olyan egyszerű. Egy jól működő házasságban valóban nem keres azonnal másik pasit a feleség. Viszont elhiszem, hogy 15 évesen ezt nagyon nehéz feldolgozni, a szüleid éppen azzal követték el a legnagyobb hibát, hogy előtted tárgyalták ki a megcsalás részleteit, ez ugyanis egyáltalán nem rád tartozik és gondolom te sem akartad végighallgatni. Nem tudhatod, hogy apádnak is volt-e viszonya korábban, vagy, hogy ő mit követett el anyád ellen. Nehéz dolgok ezek, hidd el, maga a házasság is nehéz. Igyekezz nem haragudni egyikőjükre sem, a házaséletüket nekik kell megoldani és egymással kell megbeszélniük, hogy kinek, kivel mi jó az ágyban, te pedig igyekezz a tanulásra koncentrálni, most kezdődik a suli, tereld el valamivel a figyelmed a családi helyzetről.
2014. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ritka nagy tapló vagy,kedves utolsó válaszoló! -.-"
2014. aug. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

....és ennyire erkölcstelen nő létére.....


Na ez ami a leginkább szúrja a szemem. Mi az, hogy nő létére? Ha pasi tenne ilyet, az nem lenne gond?

Szar ügy, de nem a te dolgod, nem tudhatod mi van közöttük, nem ismerheted a miérteket.

Egy biztos, neked továbbra is az anyád! Megszült, szeret gondolom, felnevel...téged ez érdekeljen. Ezt becsüld benne! A többi nem rád tartozik!!!

2014. aug. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, csak annyit tudsz tenni, hogy kihúzod, amíg el nem tudsz költözni. Nem oldhatod meg helyettük a problémájukat. Tudom, mert én is átéltem, sajnos sokmindent hallottam, amikor éjszaka veszekedtek, és azt hitték, alszom. A saját életedre, a saját jövődre koncentrálj, és ne feledd, a negatív példa is példa, legalább azt tudod már, hogyan ne csináld majd, ha te is házas leszel.
2014. aug. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

te aztán jó sötét vagy 7-es.

Az anyjáról van szó,akiről most drült ki,hogy félreb.szik,hadd legyen már kiakadva az erkölcstelenségén, ne gyere már a feminista baromságaiddal!

2014. aug. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az igazság az, hogy a dolog annál bonyolultabb minthogy "anyu eljárkál egy pasihoz, apu meg megbocsájtja neki". Egy párkapcsolat nagyon bonyolult tud lenni, mindkét félnek 100%-osan oda kell magát tennie minden egyes nap, minden területen, hogy működjön a szerelem, a házasság. Ha az egyik fél egy területen, vagy a másik fél egy másik részen hibázik, netán mindketten egyszerre, akkor megbillen az egyensúly. Nem mindig csak az a hibás aki félrelép, lehet hogy ez már hosszú évek tűrése után történt. Egy kívülálló soha nem láthat bele más ember párkapcsolatába, és nem is szólhat abba bele, még akkor sem ha a saját szüleiről van szó.

A szüleidnek ezt a te tudtod nélkül kellett volna bonyolítani és megbeszélni. A helyedben én beszélnék velük, hogy hagyjanak ki ebből az egészből, jobb ha nem tudod, hiszen nincs is közöd hozzá. Ha valamibe nincs beleszólása az embernek, akkor ne is traktálják vele.

2014. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!