Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valószínűleg az anyám azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínűleg az anyám azt hiszi, hogy csalom a férjemet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szitu annyi volt, hogy véletlenül meglátta az email fiókom tartalmát ami tele volt értesítőkkel a szexrandi.hu-ról. Nagyon ledöbbent, nekem meg égett a pofám, de sem ő sem én nem hoztuk szóba a dolgot. Nagy valószínűséggel rossz következtetést vont le ebből, és most meg van győződve róla, hogy csalom a férjemet. Nagyon sajnálom, hogy ha ezt gondolja rólam, mert nem ez a típus vagyok. A magyarázat egyébként annyi, hogy szeretjük ezzal-azzal fűszerezni a házaséletünket a férjemmel, de nyilván ezeket a dolgokat nem verjük nagy dobra, senkinek semmi köze hozzá, hogy mi történik a hálószobánkban. A szüleimnek meg végképp nem szívesen beszélnék erről. Szóval nemtudom, hogy mit csináljak. Az sem jó, hogy ezt hiszti, de azt sem szeretném, ha megtudná az igazat.
2014. aug. 6. 08:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az sem lenne jobb, ha megtudná az igazat. Én nem beszélnék róla, magánügyetek. Rá kell bízni, hogy mit gondol, ha pedig rákérdez, akkor is hárítanék és teljesen magánügynek tekinteném a dolgot.
2014. aug. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez van.Nem kell vele foglalkozni.Ti dolgotok.Máskor töröld az ilyen jellegű tartalmakat.
2014. aug. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne csinalj. A magyarazkodas sosem hasznos, mert ugyse hiszi el a ketkedo.
2014. aug. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Na igen, ha elkezdesz magyarázkodni, abbol azonnal azt következteti ki, hogy bűnös vagy.

Nem szólsz semmit es kesz.

2014. aug. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Szerintem meg ehhez semmi köze az anyádnak. Azt gondol, amit akar.
2014. aug. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én mondjuk azt mondtam volna, hogy spam levél, és akkor neked sem kéne magyarázkodnod és anyád sem értené félre a dolgot.
2014. aug. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az a baj, hogy nem hülye, ha elkezdtem volna hebegni-habogni arról, hogy ez csak spam, az csak még gyanúsabb lett volna, hiszen azért eléggé világosan látszott, hogy nem az.
2014. aug. 6. 10:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem hebegni-habogni kell róla, hanem mondjuk legközelebb ha ilyen van akkor megszólalsz, hogy eleged van abból, hogy állandóan jönnek ezek a szexreklámok, nem igaz, hogy nem lehet letiltani valahogy. Ennyi.
2014. aug. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Andizsuzsi ***** válasza:
91%
Már ne haragudjatok, de miért kellene a kérdezőnek bármit is mondania? Kinek köteles elszámolással tartozni a szexuális szokásait illetően a férjén kívül?
2014. aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit, semmi köze hozzá. Majd egy idő után maga is belátja hogy nem csalod a férjed.
2014. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!