Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férj és feleség mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férj és feleség mennyi idő után fingik egymás eéőtt nyilvánosan? Vagy mikor meri már megtenni?

Figyelt kérdés
csak érdekel, nem vagyok házas...
2014. aug. 31. 20:49
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
77%

Én tökéletesen vissza tudom tartani, tehát ebből sosincs gond. Ha egyedül vagyok, akkor nem tartogatom vissza, de 18 éves együttlét után SEM "fingunk egymás előtt nyilvánosan", akármilyen furcsa is....

Hozzáteszem, előfordult már, h véletlenül "kicsúszott", akkor ez van, ezen nem akadunk fenn, de direkte nem durrogtatunk egymás orra alá.


Mondjuk ez érdekes, mert nem is vagyunk egyikünk se ilyen "szeles" fajták, nem tudom ez mitől van, én kimondottan nem vagyok az, de még azt a keveset is vissza tudom tartani simán.

2014. aug. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
93%

A pasim folyton fingik, ő ilyen, nem tehet róla, ha levegőt vesz, már attól is. Eleinte zavarban volt, kiment a szobából, de hát mégsem nem robbanhat fel... szóval engem nem zavar. Mások előtt, nyilvánosan nem csinálja. Az enyém meg nem hangos, észre sem venné ha nem vallanám be néha, olyankor nevetünk rajta.

3 éve élünk együtt 28 és 32 évesek vagyunk

2014. szept. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
60%

mi 27 éve házasok vagyunk,de valahogy úgy alakult, hogy nem egymás előtt sikerült elintézni:)


Nem mondom, hogy tabu, de nem is túl kellemes és illő, akik egymás előtt hangosan büfögnek és finganak...én túl közönségesnek tartom így elereszteni magunkat.

valahogy illózióromboló...

Lehet azért érzem így, mert régen apukám eleresztette magát otthon etéren...

2014. szept. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
81%
KB 5 éve voltunk együtt a férjemmel, mikor úgy döntettem, hogy többet nem feszengek...nyugodtan eregetek.. :D azóta nyugodt szívvel fingok, böfögök, ha késztetést érzek... :D a férjemet ez annyira nem érdekli, hogy észre sem veszi mikor elröppen egy-egy galamb.. :D nem is értem azokat, akik annyira görcsösek, hogy még a férjük előtt sem mernek... hát ki más előtt lehetnénk teljesen önmagunk, mindenféle görcsölés nélkül ha nem életünk párja mellett??
2014. szept. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
tegnap 22:07 Nem nagyon szokott rámjönni, nem vagyok amúgysem valami szeles, főleg mióta nem eszem glutén tartalmú ételeket, szinte egyáltalán nem.
2014. szept. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Nemtartozikrád, örülök, hogy felderítettem a napod :)

2014. szept. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Mi 1 hónapja jártunk együtt a férjemmel amikor neki kicsusszant véletlenül mert lehajolt valamiért...jót röhögtünk és ennyi..Utána már nem volt ezzel gond.


Volt hogy orgazmus közben csúszott ki:) Ha iszunk, büfi is kijön... na és? Nevetünk, ennyi. Én mondtam neki hogy ne fogja vissza magát, mert engem ez nem zavar..én is szoktam. Örült neki nagyon, mert náluk otthon a családban még egy kis büfögésért is bocsánatokat kellett kérni...én ezt tartom gáznak....

2014. szept. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Sokak szerint a kapcsolatoknak három fázisa van:

1. amikor titkolod a másik előtt a fingást

2. amikor már nem titkolod

3. amikor áthívod a szomszéd szobából, hogy meghallgassa

:D

2014. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
55%

"nem is értem azokat, akik annyira görcsösek, hogy még a férjük előtt sem mernek... hát ki más előtt lehetnénk teljesen önmagunk, mindenféle görcsölés nélkül ha nem életünk párja mellett??"


Hát nem tom, akkor biztos én valami fogyatékos lehetek, mert NÁLAM nem arról van szó, hogy "nem merek fingani a férjem mellett görcsölés nélkül", hanem hogy abszolúte tiszteletben tartom azt, hogy én se szeretném ha BÁRKI is az én orrom alá fingana, ezért én sem teszem másokkal. Szerencsére mi se vagyunk "szeles" fajták.


Járkálunk egymás előtt meztelenül, látta már hogy borotválom a lábamat a kádban... de azért ez a fingás dolog.. nekem kicsit közönséges és alpári direkt a másik orra alá csinálni na.

2014. szept. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Én szeretnék minél tovább szexuálisan vonzó maradni a férjem számára. És szeretném, ha ő is mindig annak találna. Ez azzal jár, hogy nem fogok előtte szellenteni, és elvárom, hogy ő se tegye.


Nem szoktam fingani még a tesóm előtt sem, akivel jelenleg a legbizalmasabb a viszonyom a családomból. Barátok előtt pláne nem. És a férjem előtt sem fogok. Nekem ez nem fér bele.


Jó, nem fogok ügyet csinálni belőle, ha véletlenül kiszalad, de ez az egymás előtt fingás nekem nem fér bele. Volt már fingós pasim, és egy idő után tényleg nem találtam már annyira vonzónak, és nem csak amiatt, hogy direktbe az orrom alá rottyantott, hanem mert élvezte, hogy engem ez bosszant. Boáá!!


És ha erre valaki azzal jön, hogy lesz majd még nekem f*sós-hányós betegségem, meg a férjemnek is, sőt esetleg szülni is látni fog, ott is jön minden... (amúgy nem, mert nem akarok apás szülést, de mindegy)... -- hát ez szerintem tök más kategória. A betegségről nem tehet az ember. Arról viszont nagyon is, hogy passzióból, kényelmességből, tudom is én, miből a másik arcába durrantunk. Na, ez tényleg taszító.

2015. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!