Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet a megcsalás jele, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a megcsalás jele, ha a férj folyton kritizál, veszekedést provokál, nem mondja meg mi a baja, nem eszik abból amit főztem?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, bár lehet egyszerűen csak nyomasztja valami.
2014. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezõ hasonló a problémám!

En is arra gondolok mindig, hogy megcsal, de ugyanakkor nagyon stresszes a munkája.Sajnos bizonyitékot még nem találtam.Valóban ugyanazt csinálja,amit a te férjed is.

2014. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalásnak nagyon sokféle jele lehet, pl. az is ha sokkal normálisabb a férj otthon, mint volt előtte, ajándékot vesz, több a szex, a másik véglet az amikor inkább bunkó lesz. Szóval szerintem ne a megcsalásra gondolj elsősorban. Olyan is van, hogy valakin egyáltalán nem lehet észrevenni, akár évekig.
2014. szept. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem itt valami más van a háttérben.
2014. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is más van a dologban.Lehet, hogy őt is szekálják a munkahelyén, ezért ő meg rajtad tölti ki. Vagy veszélyben az állása. Vagy elfáradt és szabi kéne. Vagy megbüntették gyorshajtásért. Vagy akármi. Olyan sok minden lehet. Miért erre gondolsz először?
2014. szept. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden esetre ez nem egy őszinte kapcsolat, ha nem mondja el, mi bántja.
2014. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónál a pont. Én a helyedben nem azon aggódnék, hogy megcsal, hanem azon, hogy olyan emberhez mentél hozzá, akivel nem lehet megbeszélni semmit, mert úgy viselkedik, mint egy gyerek. Sosem értettem azt, hogyha valakinek baja van, akkor miért hisztizik? Miért nem lehet őszintén elmondani? Ezzel támaszt tudnál neki nyújtani, ő pedig megkönnyebbülne.
2014. szept. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez az intimitas a jo kapcsolat es a rendszeres szex es kozos program hianyanak a jele.

Probald ki egy romantikus este szexy ruha eper pezsgo masszirozas Meglatod masnap csillogo szemmel eszi majd a lekozmalt tokfozeleket.

2014. szept. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!