Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kit hogy érintene az, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit hogy érintene az, hogyha még házas lenne a férfi, akivel megismerkedett és megszerette?

Figyelt kérdés

Megismertem a tökéletes férfit (számomra). Még nem vált el, mert február óta most lesz a jövő héten a 3. tárgyalás. Az a végső tárgyalás, a szétválasztó.


Kicsit furcsán érzem magam, a volt feleséggel szerencsére nincs gyerek, már január óta külön egy-egy saját lakásban élnek, és nem is beszélnek, csak a tárgyalásokon. De mégis! Olyan fura.


Nem olyan, mintha a szeretője lennék?:(


26N, 32 F


2014. szept. 3. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
ez nem olyan gaz szerintem, de legyel ovatos!
2014. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jövő héten teljesen szétválasztják őket, akkor nincs semmi gond.
2014. szept. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már rég eldőlt, hogy nem maradnak együtt és akkor végülis nem is miattad akarja lezárni. Ha hamarabb találkoztatok, hát van ilyen. De szerintem is legyél óvatos és biztatásképpen azt is elmondom, hogy a barátnőmnek bejött.
2014. szept. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már folyamatban van a válás és ráadásul nem is együtt laknak, akkor az már csak jogi hercehurca és nem olyan, mintha a szeretője lennél.
2014. szept. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen más, ha rajtuk múlna, már rég nem lennének házasok, ne érezd rosszul magad emiatt.
2014. szept. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem olyan :)


Ha kimondják a válást,szerintem nyugodtan össze is költözhettek :)

2014. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Hát nem tudom... Én bizalmatlanabb vagyok az átlagnál, ezért csak úgy nem hinném el amit mond, ha csak mondja hogy nem élnek együtt és folyamatban van a válás...


Ha pl látnám a lakását, hogy tényleg nincs ott nőnek nyoma, elhinném, de addig nem mennék semmilyen kapcsolatba, amíg el nem vált, és ezt én biztosan meg nem tudom.

2014. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5%
Sarkon fordulnék. Lehet, hogy ha a szívem nagyon odáig van, akkor még 1-2x visszafordulnék egy beszélgetés erejére, hogy még 1-2x beszéljek, beszélhessek vele, vagy mégegyszer lássam, de utána lelépnék a helyedben.
2014. szept. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%
8+ Jah és mielőtt félreérthető lennék. Egy beszélgetés, nem egyenlő szex-el.
2014. szept. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Mi úgy költöztünk össze,hogy még egyikünknek sem zajlott le a válása,nem a papír számít,hanem hogy testileg-lelkileg már elváltak.A papír csak a hivatalos része.
2014. szept. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!