Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Pároknak miért nem ajánlott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pároknak miért nem ajánlott együtt dolgozni?

Figyelt kérdés
Néha besegítek a páromnak a munkahelyén. Heti 2-3 napról van szó, 5-6 órában. Erre rámehet a kapcsolatunk?
2014. szept. 4. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Erre nem, de tényleg jobb, ha munka közben nem együtt vannak. Kell egy kis külön töltött idő, és az se jó, ha otthon már másról sincs szó, mint a munkáról. És akik ugyanott dolgoznak, általában ezen buknak el.
2014. szept. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Daniell016 válasza:
84%
Egy pár elköveti azt, hogy a lehető legtöbb időt töltsenek együtt ami nagy hiba... ha valakik együtt vannak nem azt jelenti, hogy nonstop 24 órában és másokkal egyáltalán ne foglalkozzanak ugyan úgy a barátokkal is kell lenni ismerősökkel és kell olyan program is kell amiben mindketten nem vesztek részt... sok esetben 2 ember, ha együtt dolgozik ott viták és másként gondolások alakulhatnak ki ami stresszet is szülhet... együtt dolgozni nem érdemes, de nagyon egyénfüggő le kell ülni és mindig megbeszélni a dolgokat higgadtan. Munkába is együtt vagytok, ha végeztek is együtt vagytok, ha kikapcsolódtok is együtt vagytok, nem hiányoztok egymásnak mert mindig együtt vagytok nem hiányoljátok a másikat ezért ez az érzés elmúlik és elveszhet minden. (saját vélemény)
2014. szept. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
25 évig együtt dolgoztam a férjemmel egy üzletben. És nem romlott meg a kapcsolatunk. Sajnos, meghalt, így lett vége a közös életünknek.
2014. szept. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Én együtt dolgoztam az exemmel.Nem ajánlom,többek közt azért lett vége a kapcsolatnak.Egy légtérben nem jó dolgozni,egy helyen esetleg úgy hogy egy nagyobb munkahelyen és valami másmunkakörben,ahol talán nem is találkoztok.

Végül én pont azért mentem el onnan arról a helyről és muszáj volt egy másikat keresnem,de arra már annyira megmérgezte a kapcsolatot,hogy nehéz volt helyre hozni.Nem ajánlom ha lehet,úgy ahogy nálatok van,az még talán ok.Persze függ a kollégáktól is hogy milyenek.

2014. szept. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Mi dolgoztunk együtt a férjemmel pár évig. Nem volt gond, akkor legalábbis úgy tűnt. De mióta nem egy helyen dolgozunk, izgalmasabb a magánéletünk együtt, mert nem folyton a munkáról beszélünk. És az is jót tesz, hogy nem vagyunk együtt a nap 24 órájában. Pedig imádom, de így jobban értékeljük a közös estéket, mint mikor előtte már egész nap együtt voltunk.
2014. szept. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Én egy kollégámmal járok, itt több pár is van a cégen belül (elég belterjes a szakmánk), és nincs belőle gond soha. Mindenki külön irodában van, szóval csak akkor találkozunk, ha ebédelünk (és éppen nem barátnőkkel szaladunk ki étterembe, vagy nem más kollégákkal menüzünk), és délután együtt megyünk haza. Néha még reggel sem együtt jövünk be.:)


27N

2014. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Amelyik kapcsolat ellaposodik attól, hogy együtt is dolgoznak, az előbb-utóbb anélkül is lapos lesz.
2014. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pendulum92 ***** válasza:
69%

#7


Keményem, egyenesen van megfogalmazva egy nagy igazság :)

2014. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!