Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogos a férjem feltétele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a férjem feltétele? Csak akkor kapok új telefont, ha megdolgozok érte?

Figyelt kérdés

Közös kasszán vagyunk, mind a ketten dolgozunk. Szeretnék egy új telefont, mondtam neki hogy karácsonyra nézhetnénk egyet nekem. Bőven van rá keret, havi 180-200 körül teszünk félre.


Azt mondta, csak akkor kapom meg, ha addig heti 3x eljárok sportolni, mert a szülés óta "nem az igazi a segged".

Hirtelen köpni-nyelni nem tudtam.


Ti mit mondanátok, hogy hoznátok szóba?


2014. szept. 11. 14:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%

Megvenném a saját fizetésemből.


A seggem más kategória.

2014. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%
Készülj fel rá, hogy idővel másod sem lesz már az igazi a testeden. Akkor pedig nem telefonért kell majd tenned, hanem azon gondolkodni, hova menj, mert lecserél a kedves párod egy feszesebb valagúra.
2014. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem viccelt. :)

Válaszolj neki, hogy elmész sportolni, ha ő meg hajbeültetésre megy, mert kezd kopaszodni és a lábát is kezletesse, mert büdös. (vagy a fogait, stb.) Vágj vissza, mert ez elég piszokság a részéről és nem hinném, hogy ő mindenben tökéletes.

2014. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%

elég bunkó....de Te választottad...valószínűleg régen is ilyen volt...

pontosan mit akarsz szóba hozni? a telefont, vagy a sértegetést?:))

2014. szept. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Nem akarom csak úg megvenni, az ilyen dolgokat meg szoktuk előre beszélni.


Nem volt még ilyen bunkó megjegyzése, különben ki sem akadtam volna rajta.

2014. szept. 11. 15:10
 6/27 anonim ***** válasza:
79%

Vedd meg a telefont a saját pénzedből.

A férjed meg egy r.hadt nagy paraszt. Máskor is ilyen bunkó? Én hosszútávon nem tűrném el. Ha most ilyen, pár év múlva, amikor kezdessz öregedni, akkor mi lesz? Nem ad enni, amíg meg nem fiatalodsz?

2014. szept. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is csak poénkodni akart, csak kicsit túl erősre sikerült.
2014. szept. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%
Kb. azt, hogy: "Jogos, Szívem, tényleg nem az igazi a seggem, talán már nem is segg formája van. Ha jól látom, a legjobban a fejed hasonlít hozzá..." :)
2014. szept. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
28%
de miért kell megsértődni ha valami nem tetszik neki? lehet tényleg felszedtél pár kilót, nem? azért ha 180-200 ezret félretesztek havonta, bőven futná egy edzőtermi bérletre, és amúgy is egészségesebb ha az ember sportol. lehet viccesen mondta, lehet bunkón, de talán jogos. ha nem az, akkor meg bunkó.
2014. szept. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem azért engedte meg magának ezt a bunkó beszólást, mert tudja, hogy bizonytalan vagy, még talán egy kicsit úgy is érzed, hogy felszedtél.

Két módszert is tudok: Tüntetőleg vonulj el otthonról, mikor akar tőled valamit azzal, hogy "Bocs, de sportolnom kell, mert tudod nem vagyok hátulról azonos"

A másik: én most azonnal venném meg a telefont. Ha felemlíti akkor pedig bájosan közölném, hogy van olyan, akinek tetszik a hátsóm.

2014. szept. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!