Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Történt már olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már olyan, hogy egy férjet erőszakoskodással vádolt a felesége, úgy hogy ő ártatlan volt?

Figyelt kérdés
2014. szept. 13. 00:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

nézd meg a jóban rosszban elítélt sztárját.

ő most börtönben ül, a nagyzoló pénzéhes felesége meg hozzáment a mr hálivúdi keményvagyokhoz!

2014. szept. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igen itt csak szó van szó ellen. Nehéz bizonyítani.

Az tény, hogy a férfi börtönben, az áldozat pedig egy érdekkapcsolatban. Az őszinteség , hát.........

2014. szept. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

De azért ugye tudjátok,azért,hogy ez csak egy film? :)))


Biztosan van ilyen,de nem hiszem,hogy eljutna ezért pasi a börtönig,vagy büntetésig,azért ahhoz elég komoly bizonyítékok kellenek.

2014. szept. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
3-as vagyok.Félrenéztem,azt hittem a sorozatról beszéltek,nem a színészről.Sztem ha valaki ilyenér börtönbe kerűl,az biztos,hogy nem ártatlan.
2014. szept. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Hat utolso, van par ártatlan ember, akit megis elítéltek....A családon belüli erőszakot nehez bizonyítani.


Elso!

Azota azert az is kiderült, hogy az a bizonyos színész nem csak azzal a nővel volt agresszív, hanem szinte minden barátnőjével es az anyjával is.

2014. szept. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Ha a férfi valóban ártatlan és nem egy tehetetlen valami, akkor intézkedést kér az ártatlansága bizonyítására: pszichológiai vizsgálat, hazugságvizsgálat stb.
2014. szept. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

3-as, olyan aranyosan naiv vagy... Itt, ha valaki feljelent valamiért, automatikusan fognak és bevisznek, mielőtt téged megkérdeznének, egyáltalán ismered-e az illetőt. Ha tagadod (hiszen nem igaz), úgy állnak hozzád, hogy hazudsz, az "ártatlanság vélelme" nevű dolog csak papíron - meg filmekben - létezik. És ha nagyon nincs semmi bizonyíték ellened, nagy duzzogva elengednek, persze addigra már meghurcoltak, mindenki úgy tudja a környezetedben, hogy te vagy, akinek rendőrségi ügye volt...

Ha meg egy nő állítja a férjéről, hogy erőszakoskodott vele, akkor meg pláne, még az összes nővédő szervezet is ott fog tüntetni a házad előtt - őket még annyira sem érdekli, igaz-e.

Szóval igen, történt már, a férfit meghurcolták, 6 hónap múlva sikerült bebizonyítania, hogy az asszony hazudott, csak kitalálta, hogy a válóperi tárgyaláson megmutathassa a bírónak...

(a férjnek kellett bizonyítani, hogy ártatlan, pedig ugye a rendőrségnek kellett volna a bűnösségét bizonyítani, de egyszerűen alapnak vették, hogy bűnös)

2014. szept. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem férj és feleség, de az én ismerősi körömben egy hölgyike ezt eljátszotta.

Házibuliban voltak. A srác munka után ment oda, szóval fáradt volt és lefeküdt az egyik szobába a kanapéra aludni, nem ment haza a város másik végébe. Alszik nyugodtan, mire arra béred, hogy ez a liba húzná le a nadrágját. A srácnak volt akkor barátnője, szóval mondta neki, hogy hagyja abba, de a csaj csak erősködött. Erre ő megfogta a karját, hogy eltartsa magától. Aztán mindenki szépen hazament.

Viszont másnap a p*csácska úgy kezdte, hogy az összes barátnőjének meg haverjának azt hazudta, hogy a srác megerőszakolta. A csodálatos barinőji már győzködték, hogy juttassák bötönbe a srácot. Az volt a szerencséje, hogy a lány már nem először hazudozott ilyesmiről és a többi buta libán kívül senki nem hitt neki.

2014. szept. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt a gyíkon is már volt egy csomó olyan kiírás, hogy kamuból vagy bosszúból akarta meghurcolni valaki a tanárát, vagy az anyja pasiját, vagy az utált főnökét.

Itt meg adták nekik a tippeket.

2014. szept. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én olvastam olyat egy angol hírportálon, hogy 3 fiatal csaj taxival tartott hazafelé egy buliból de nem volt kedvük fizetni ezért kitalálták hogy nemi erőszakkal vádolják meg a sofőrt. Amikor a taxi megállt akkor segítségért kezdtek el kiáltozni meg rendőrt hívtak azzal az ürüggyel, hogy a taxisofőr megpróbálja megerőszakolni őket. A sofőr szerencséjére a taxi be volt kamerázva így hamar kiderült hogy semmi rosszat sem tett így ejtették a vádat ellene.
2014. szept. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!