Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a férjetek szeretne még egy gyereket?

Figyelt kérdés
Már a házasság előtt megbeszéltétek hogy egy gyerek lesz. Így visszatudsz menni dolgozni, tudtok kirándulni, anyagilag is jobb. De ő szeretne még egy gyereket hogyan győznétek meg hogy jó így?
2014. szept. 22. 19:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem akarok es kesz. ELsorolod neki, hogy miert nem. Eselyes, hogy o nem tud akaratod ellenere teherbe ejteni....
2014. szept. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
a gyereknek testvér kell, 40 évesen a tesója lesz ott vele
2014. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
...Érdekes kérdés . Most valamilyen szinten nálunk aktuális . Van már gyerekünk ,de most valószinűleg (még nem teszteltem ,de késik a havim )úton a kistesó . Nem terveztük ,párom (férjem )örül ,én is ..de tele vagyok kétségbeeséssel .
2014. szept. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Annyi ,hogy nálunk nem volt kijelentve hogy nem akarunk testvérkét ,beszéltünk róla ,hogy majd lesz . Úgy néz ki a sors intézkedett .
2014. szept. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg hallgasd meg, ő miért szeretne, és mond el a véleményed a hallottakról...
2014. szept. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Hát, ha bármelyik fél nem akar, akkor nyilván nem szabad beleugrani a dologba.

Meg kell mondani, hogy nem, eleve úgy is beszéltétek meg, te nem akarsz többet szülni, és kész.

2014. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Azokkal az érvekkel jönnék,amelyek miatt úgy döntöttetek annak idején,hogy csak 1 lesz.

Mi kettőt terveztünk,van egy kisfiunk,a férjem nem akar több gyereket.Nehéz volt,de elfogadtam,hogy egyke marad a kisfiam.

2014. szept. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Miért kellene győzködni? Az engedélye kell, hogy NE ess teherbe?
2014. szept. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%

Nem lehet, hogy a férjed azért szeretne még egy gyereket, mert a mostani nem olyan nemű amit szeretett volna? Jó, tudom ez hülye kérdés, mert mindegy a nem csak egészséges legyen :) De sok apuka olyan, hogy legbelül azért mégiscsak szeretne egy trónörököst, aki továbbviszi a család nevét.


A legkézenfekvőbb, ha leültök, szépen megbeszélitek, hogy ő miért szeretne, te miért nem, megengedhetitek-e magatoknak anyagilag, stb és úgy döntést hoztok, esetleg később átgondolod.

2014. szept. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%
Hiába beszéltétek meg az egykét, ha a férjed ösztönei a több gyerek irányába mozdulnak. Ha nem engedsz neki, akkor örök tüske marad benne, betöltetlen vágyakozás, ki nem élt ösztöntevékenység. Neki nem jó így és erről nem tudod meggyőzni.
2014. szept. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!