Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a férjetek szeretne még egy gyereket?

Figyelt kérdés
Már a házasság előtt megbeszéltétek hogy egy gyerek lesz. Így visszatudsz menni dolgozni, tudtok kirándulni, anyagilag is jobb. De ő szeretne még egy gyereket hogyan győznétek meg hogy jó így?
2014. szept. 22. 19:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%

Ez mindig két emberen múlik. Ha te bedőlsz az akaratának, és mégis bevállalod, de a lelked mélyén nem akarod a gyereket, akkor jól kicseszel a gyerekkel. A nemkívánt gyerek gyűlölt gyerek lesz, ha tetszik, ha nem. Pokoli élete lesz, és miattad lesz pokoli. (Mert az anyai szeretet nem lehet sem megjátszani, sem erőltetni.)


Úgyhogy jobb, ha felvállaod az akaratodat és azt teszel, aki TE akarsz, nem azt, amit mások elvárnak tőled. Főleg ilyen sarkalatos kérdésben.

2014. szept. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

10. Ettol tartok en is hogy igy fog erezni.

11. Ha szulnek masodik babat orulnek neki nem is ertem hogy jon ide ez a nem kivant gyerekes dolog.

2014. szept. 22. 20:44
 13/17 anonim ***** válasza:
Gondolom azt már mondjuk nem vállalná be, hogy ő maradjon otthon vele GYED-en...
2014. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

Ha örülnél neki,akkor mi a gond?!

2014. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút érthetőek az érveid. És meg is beszéltétek, beleegyezett, úgyhogy nem értem, hogy most miért visszakozik. Ez így nem fair.

Te fogod kihordani, tiéd a fizikai kockázat, és nagy valószínűséggel az első időszakban is te maradsz otthon vele (sajnos az apák ezt még mindig nem hajlandók bevállalni). Szóval itt a tiéd az utolsó szó.

2014. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk Kedves Kérdező. Egy ideje én is ezt hallagtom, persze csak finom utalásokkal: "Jaj, képzeld azt álmodtam, hogy van egy kisfúnk is".
2014. szept. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél még egy gyereket nyilván megvannak a saját érveid a miértre, miért tőlünk várod ezeket? Az érveidet elmondod a férjednek, ő elmondja az övéit. Addig beszéltek a témáról közelítve egymáshoz mígnem összeér a véleményetek és mehet tovább a közös jövő. Össze kell érni, máskülönben egyikőtök boldogtalan lesz.
2014. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!