Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek normális dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog, ha egy férfi szeretne rutin apasági vizsgálatot? Nincs külön oka rá, csak szeretné.

Figyelt kérdés
2014. szept. 24. 17:43
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
7%
Van mikor a nő sem tudja ki az apa ,mert annyira össze vissza qrt. No meg az ügyesebbek pl lefekszenek a férj testvérével és azt még a genetikus sem mutatja ki kitől van!
2014. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
65%
Nem, nem normalis. Azt a kapcsolatot megette a fene. En belemennek, ha tolem kernek, de amint megvan az eredmeny veget is vetnek a kapcsolatnak.
2014. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem normális dolog. Egy kapcsolat bizalomra épül jó esetben. Ha ilyet kér a férfi, akkor ez nem jó eset. Abból indul ki, hogy el tudja képzelni hogy a felesége mással is lefeküdt. Hát köszönöm szépen az ilyen bizalmat.
2014. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
6%
Amelyik nő a bizalommal jön és tiltakozik ,ott egyértelmű hogy fél az eredménytől nehogy kiderüljön valami...
2014. szept. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
95%
nem kicsit sértő egy nő számára...pláne ha esélye sincs, hogy másé...mindenki magából indul ki...apuci titkárnőjének a gyereke kire hasonlít?:))))
2014. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
23%

"Aki a legjobban bízik, az szokott a legnagyobbat koppanni."


/ismeretlen szerző egy körúti kocsmában, jóval éjfél után/

2014. szept. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
84%
Magamból kiindulva (2 gyerekem van) belementem volna a vizsgálatba, mivel nem csaltam meg a férjem. De utána véget vetnék a kapcsolatnak.
2014. szept. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
90%

"Amelyik nő a bizalommal jön és tiltakozik ,ott egyértelmű hogy fél az eredménytől nehogy kiderüljön valami..."


Nalam nem derulne ki semmi, azon kivul hogy az az apa, aki addig is annak tudta magat. Tehat mitol felnek? Semmitol. Ha nem o az apa, az anya sem en vagyok, ez ilyen egyszeru. Az a ferfi viszont, aki ketelkedik a husegemben, azzal nincs tovabbi kozos jovonk. Az eredmeny utan masnap elkoltoznek, beadnam a valopert. Ennyi.

2014. szept. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
96%

Engem pl. nem érdekelne a dolog, akárki csinálta is (ha történt ilyen, de nem történt, ismerve a feleségemet) minden gyerek az enyém! Én neveltem őket, engem neveznek apának, szerintem el se fogadnának mást!


Viszont eszembe jutott a kakukkfiókákról ez:


"A világban átlagosan minden ötödik ember kínai.

Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém a kis Cseng. Szerintem Sanyi az."

:D

2014. szept. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
22%
A kételkedéshez mindenkinek joga van, mert nincsenek igazmondó juhászok csak a mesékben. Aki ezért válik azért egyáltalán nem is kár majd jön a másik aki érettebben áll hozzá a kérdéshez.
2014. szept. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!