Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek normális dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog, ha egy férfi szeretne rutin apasági vizsgálatot? Nincs külön oka rá, csak szeretné.

Figyelt kérdés
2014. szept. 24. 17:43
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
78%
Talán... , bár az igazi baki: egy, csak szemre mutatós, de megbízhatatlan nővel családot alapítani. Mégis minek?
2014. szept. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem az nem normális dolog, ha valaki olyan emberrel alapít családot, akiben ennyire nem tud megbízni. Igen, vannak szemét nők, akik a máshol becsúszott gyereket a férjükkel neveltetik, de ebből nem kell egyből általánosítani, és minden nővel szemben bizalmatlannak lenni. Ennyi erővel ne ülj autóba, mert baleseted lehet, ne lépj az úttestre, mert elüthetnek. Ezekre is van esély, hogy megtörténnek, mégsem élünk rettegésben minden nap. Attól, hogy egy-két rüfke így oldja meg a gyereknevelést, nem kell minden férfinak folyamatosan gyanakodni.

Nőként engem iszonyúan sértene, ha ennyire nem bízna bennem a férjem. Megcsináltatnám a tesztet, hadd legyen boldog, de csatlakozom azok táborához, akik ezután rögtön a válást indítanák el. Nem akarok olyan emberrel együtt élni, aki gerinctelen kvának néz.

2014. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Nem normális dolog. Ha engem ilyenre kérne a férjem, csak azért nem sértősnék halálra, mert az apjának 5 gyereke van, és az utolsó valószínű kakukktojás. Nyílt titok a családban, mondjuk csak rá kell nézni, annyira elüta többiektől. Apósom úgy volt vele, így is, úgy is félneveli, nem csináltatott tesztet, de azért mindig ott van a kisördög, ha vmi gond van a sráccal.
2014. szept. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
73%
Nem tartom normálisnak, szerintem ez még egy fokkal rosszabb az sms-ek, e-mailek, stb átkutatásának. Remélem az itt válaszolgató önérzetes férfiaknak azzal sem lenne problémájuk, ha a kedves feleségük nyomkövetőt akasztana rájuk, hogy mindig pontosan tudja, hol vannak. Nekem nagyjából ilyen szintű megaláztatás lenne, ha a férjem megkérdőjelezné, hogy az övé-e a gyerekünk. Soha nem csaltam meg őt, nem is fogom, ha ilyesmivel vádolna (mert az apasági teszt követelésével bizony azt mondja a férfi, hogy azt gondolja, hogy a nő megcsalta) természetesen belemennék, de el is hagynám. Igen, üvöltő újszülöttel is. Szerencsére nem a semmire szültem, így remekül ellennék egyedül is.
2014. szept. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
83%

Rosszul esne a kérés, DE. Nőként sosem fogom megtudni, milyen érzés, sosem 100%-ra tudni, hogy a tiéd-e a csemete, akit nevelgetsz. Igen, bízz meg a másikban, de minden férfi megbízott, aki aztán kakukkfiókát nevelt... Én sosem nyomoznék a párom után, és azt pl nem engedném, hogy a hátam mögött az emailjeim olvasgassa.


De, ha kérne egy apasági vizsgálatot, belemennék. Nekem nem nagy dolog, hisz nincs mit titkolnom, ő benne pedig soha, soha nem fog felmerülni a gondolat, hogy mi van ha... Mert nagy a szerelem, szép a bizalom, de mi van, ha esetleg 10 év múlva mélyponton leszünk? Hullámvölgy? ÉS esetleg felmerül benne, mert olyankor mindent sötétebben lát az ember. No ezt megelőzném.


És egyébként is.Nekem nem fáj a vizsgálat. Akkor miért ne?

2014. szept. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
36%
Az apaságit csak egyszer kell elvégezni. Utána már annyit járhat félre a nő amennyit nem szégyell .De ne kényszerítse más gyerekét rá a férjre. És a tapasztalat azt mutatja hogy nagyon sok a mástól származó gyerek, persze ott is ha megkérdezik a nőt ,esküdözik és fel van háborodva .Rengeteg eset van mikor a megesett nő ,gyorsan kerít egy balekot akinek bemeséli hogy tőle van a gyerek és elveteti magát. Vagy csak arra jár a postás, vagy egy kis szex az exxel ,ezerféle női trükk van.. Ember szavára nem lehet adni! Aki ezt nem látja be és elvárja ,hogy a mai technika mellett teljes bizonytalanságban nevelje fel a férfi a gyereket ,az nem logikus gondolkodású. Egy ingatlan vagy kocsi adásételnél is igazolni kell a tulajdoni viszonyt és nem bemondásra! Akkor egy gyerek származását miért ne kelljen bizonyítani ,mikor rengeteg a rosszhiszemű csaló?? Ha ezért válna ,akkor szíve joga, egy másodpercig nem bánkódnék ,legalább hamar kiderült miféle.
2014. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
67%
35-ös, végre egy logikusan gondolkodó nő! Nincs elveszve a világ! :)
2014. szept. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
93%
Igen, szerintem is teljesen okés. Ellenben, teljesen természetes lenne ebben a kapcsolatban, ha a férfi nem bántódna meg, ha a feleség titokban ondócseppre, a mosáskor fluoreszkáló alsónadrág (japán találmány) garnitúrával ajándékozná meg a férjet.
2014. szept. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
26%

A gyíkot olvasgatva az jön le, hogy a legtöbb nő félrekufircol.

De rögtön besértődnek, ha erre fény derülhetne!!!


Most lehet lepontozni, de én KÖTELEZŐVÉ tenném az apasági vizsgálatot!!

Mint ahogyan egy filléres autónál is kötelező az eredetvizsgálat!!!

Alap, hogy bemondásara semmit sem hiszünk el.

Női szájból meg végképpen semmit!!!

2014. szept. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
65%

A közös élet, gyermekvállalás alapja a bizalom. Ha ez nincs, akkor a kapcsolat nem hullámvölgyből, hanem, a béka segge alól indul. Onnan azért elég nehéz felemelni.

Ha egyáltalán előjön ez a kérdés egy kapcsolatban, akkor valakiben mindenképpen tüske marad:

-a nő akár beleegyezik akár nem, rosszul esik, hogy nem bízik meg benne a párja, feltételezi, hogy félrekfél

- ha a nő nem egyezik bele,akkor a férfiban, hogy biztosan nem övé a gyerek

Az ilyen kapcsolatba nem szeretnék gyereknek születni.

2014. szept. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!