Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ismertek olyan nőt/férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan nőt/férfit, aki szaboltálta valamilyen módon a védekezési módszert, hogy babájuk lehessen a párja tudta nélkül? Mi lett a vége? Hogyan alakult az életük?

Figyelt kérdés
Csak egy itteni kérdés alapján felvetődött bennem, és érdekelne, hogy egy ilyen helyzetnek lehet-e egyáltalán jó vége (én nem hiszem, hogy lehet).

2014. szept. 25. 11:40
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
(Olyan helyzetekre gondolok, hogy a nő azt mondta, gyógyszert szed, de mégsem szedte, vagy kiszúrkálta az óvszert, vagy itt volt egy eset, hogy a barátnő feltömködte magána a spermát...)
2014. szept. 25. 11:42
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Ismerek. A nő terhes lett, mert ezzel akarta megfogni a pasit. Sikerült neki, még mindig együtt vannak (a gyerek már 26 éves). Azt nem tudom, hogy milyen a házasságuk, mivel nem látok bele.
2014. szept. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem lehet jó vége. Az egyik fél jogosan érzi magát becsapottnak. Ha mindketten akarnak egy gyereket, akkor nem nyílt lapokkal játszani nincs értelme, ha pedig az egyik fél nem akarja, akkor a másik fél milyen jogon erőlteti rá? Ezért egész életében haragudhat a másik félre jogosan!
2014. szept. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenekről még sose hallottam. Mármint itt igen én is olvastam ilyenről. De konkrét esetről családom, ismerőseim, ismerősök ismerősei körében még nem hallottam.
2014. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Ismerek ilyen nőt, igen. Házasok voltak, már volt egy fiú gyermekük, de a nő akart egy lányt is, a férj meg nem. De a nő kiszurkálta az óvszert, és született egy lányuk. Egyébként tök jól megvannak, az apa imádja mindkét gyermeket és valószínűnek tartom, hogy nem tud a szurkálásról :D
2014. szept. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Féltestvéreméknél is ez volt, ő akart 3. babát a férje nem. Nem tudom hogy szabotálta meg a dolgot (nem mesélte el), de becsúszott a harmadik is. Persze a férj elfogadta, de a belét is kidolgozza, hogy megéljenek.
2014. szept. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

igen

nőci bogyó mellett "véletlen" úgy maradt...

elvették, gyerek megszületett, látszólagos happiness, pasi előtt még el akarta hagyni, de így megfogta

majd kiderül...

2014. szept. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
Igen nő nem szedte a bogyót, terhes lett. Örül hogy az ő akarata érvényesült.
2014. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
21%
A kiszurkáláson jót nevettem :)))
2014. szept. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
83%
Igen, közeli rokon barátnője állította, hogy szed gyógyszert, nem akart óvszerrel védekezni. Aztán kiderült, hogy nem is szedett gyógyszert, szakítottak, viszont baba nem lett.
2014. szept. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!