Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ennek a házasságnak vége? Hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a házasságnak vége? Hol itt a bizalom?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt,ebből 5 év házasság.Van egy 3 éves gyermekünk.A férjemnek második házasság.

Esküvő után néhány héttel elkezdett munkát keresni az ország másik felében,majd elment azzal az indokkal,hogy kalandra vágyik.Majd később azzal indokolta,hogy azért,mert egyszer a fejéhez vágtam,hogy nem ad semmit a rezsibe (az én kis lakásomban laktunk).Naponta hívott,hogy mennyire hiányzom,rossz ott egyedül,minden hétvégén hazajárt.Néhány hónap múlva hazajött,keresett itt munkát.Babát terveztünk,jött is nemsokára.Eleinte mintaapa volt,aztán alig volt itthon.Heti 3-szor esténként nyelvtanfolyam,hétvégén a szülei telkén.Majd beiratkozott másoddiplomára./Anyósom biztatta,hogy neki ugyanaz az élet jár,mint fiatalon,bulizzon stb.Vele mindent megbeszél,még a szexuális életünket is :( / Hiába kértem,hogy segítsen,csináljunk közös programot,arra nem ért rá.Aztán kiderültek dolgok.Tudtam,hogy van lakáshitele,azt mondta(esküvő előtt),2 év van belőle.Még mindig nincs vége,és nem kis összeg.Kiderült,hogy van egy kis befektetése,aminek a kedvezményezettje az öccse lánya.Hónapok múlva azt mondta,átíratta a fiunkra.Ami végképp kiborított,mikor jött a bírósági idézés,hogy az esküvőnk előtt 1 hónappal aláírt kezességet egy régi haverjának több millióról.Az már csak hab a tortán,hogy hónapokig furikázott egy 20 éves lányt,segített neki munkát keresni,1 levélváltást olvastam,ahol dicshimnuszt zengett a lányról,aki tudatta,hogy van barátja,egyszer voltak együtt bulizni (állítólag véletlenül futottak össze).Most újabb diplomára akar jelentkezni,de ezt is mástól tudom.Próbáltam az évek során többször ezeket szépen megbeszélni,semmi értelmes magyarázatot nem kaptam.Aztán eljutottam a kiabáláshoz,veszekedéshez.Én bármit kérek,mindenre nem a válasz.Legrosszabb döntésem az volt,hogy átköltöztünk az ő lakásába,mert nagyobb,és nyugodt környéken van.Alig csináltathattam itt valamit,szinte minden úgy van,ahogy az első feleségével berendezték.Már megkaptam,hogy kifestethettem,mit akarok.S ha valamit kérek,mindig veszekedés a vége,s közli,hogy ha nem tetszik,el lehet menni.


2014. jún. 4. 14:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Es ha valami nem tetszik el lehet menni!
2014. jún. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Ez sajnos már nagyon régóta nem házasság. Lépj ki belőle, nem jó ez neked. Egy ideig biztosan rossz lesz, de ennél csak jobbat, szebbet adhat neked a sors. Válts.
2014. jún. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Fogd a picit és menj vissza a lakásodba!Ez nem élet így,te is megérdemled a boldogságot,a törődést.Arról nem is beszélve,hogy szinte az egész kapcsolatotok alatt hazudott.És még ki tudja,mi van a háttérben,amiről nem is tudsz!Én már pakolnék is!
2014. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%

Nem kell veszekedesig hagyni fajulni ha beszelgettek.

Olyankor varj kicsit, nyugtasd meg, vagy hagyd abba azonnal, es folytasd mikor lehiggadtatok.


Valoszinu az a baj, hogy egyszer megegette magat, az elso felesege csalodas volt, es emiatt neked mar nehezebben nyilik meg, konnyebben veszi fel a vedekezoallast.

Ezen sajnos csak az ido segit, a megertes, na meg a turelem.


Nalunk is igy indult, elso felesegemmel nagyon rafaztam, kihasznalos penzehes perszona volt, en persze naiv voltam laba ele hordtam mindent...


A masodikkal meg tul ovatos voltam, neki szegenynek soha nem vettem semmit, veszekedes volt, egybol jott az "el lehet menni ha nem tetszik", sokaig tartott mire kepes voltam a gyanakvasbol lejjebb venni, es tenyleg elhinni neki hogy o valoban szeret.

De megerto volt, es idovel ujra tudtam bizni, es most mar van ket gyonyoru gyerekunk es mindent megadnek ertuk.

2014. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
Szinte kizárt, hogy a házasság előtti 2 év együttélés alatt ne derültek volna ki dolgok, csak most nagyhirtelen.
2014. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
Azt csak te döntheted el, hogy meddig tűrsz. Már esküvő után néhány héttel elment azért, mert kalandra vágyott. Nálam itt fejeződött volna be a házasság, te viszont még gyereket is vállaltál egy ilyen fasza kapcsolatba. Lehet, hogy neked ez így jó. Akkor nyugodtan folytathatjátok.
2014. jún. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

Tehát, ha jól értem:

Mindössze két év ismeretség után összeházasodtatok, ő pár héttel később otthagyott téged (persze hétvégente hazament egyet kufircolni), majd pár hónap ilyen kettősélet után babát vállaltatok.


Nagy sunyi a fószer, de te meg borzasztó naív vagy.

2014. jún. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
Mekkora manus! Kerdd mar meg, hogy tanitson!!! ;D
2014. jún. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Sokszor gondolkodom azon,hogy feladom,s elköltözök a kisfiammal.
2014. jún. 4. 15:11
 10/21 anonim ***** válasza:

Te jó ég...Szerintem amik utólag kiderültek róla,az még mindig nem a teljes valóság. Elég nagy a valószínűsége, hogy bőven még rosszabb dolgai vannak,amiket eltitkol előled.


Még mindig nem jöttél rá Kedves Kérdező, hogy egy sz*r alak mellett vagy?

2014. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!