Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert megy egy no ugy ferjhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert megy egy no ugy ferjhez hogy mar a hazassag elott is bantalmazza a ferfi?

Figyelt kérdés
Azt meg megertem hogy hazassag utan ilyen lesz. De akit meg egyuttjaras soran is bant a pasi miert megy hozza? Utanna meg panaszkodik de azt mondja a ferje nem rossz ember.Tarsfugges vagy mi az oka?
2014. szept. 25. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Társfüggés és nagyon alacsony önbizalom (nekem úgyse lesz jobb). Az exem pont ebben a helyzetben van. Egy olyan nővel van együtt, aki veri őt, és minden alkalommal veszekedést rendez, amikor az exem felhívja az anyukáját.
2014. szept. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Alacsony az érzelmi intelligenciája.. Sajnos sok ilyen ember van.
2014. szept. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Az ilyennek úgy kell, megérdemli a sorsát!

Én a gyerekeket sajnéom, akik ilyen kapcsolatba születnek.

2014. szept. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem van ismerősöm ahol a nőnek az esküvő előtt egy hónappal ki kellett venni a lépét, mert a férfi úgy összeverte. Ő egyszerűen meg van győződve arról, hogy a férfi szereti és ezért majd változni fog. Mindig kijelöl magának ilyen változást segítő eseményt: majd ha összeházasodunk abbahagyja, majd ha gyerek lesz abbahagyja...stb. Persze soha nem lett jobb. De ő így lett nevelve, az anyja is azt mondogatja neki, hogy majd ha gyerek lesz 'megszelídül' a pasas.
2014. szept. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szegeny gyerek...
2014. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb nőbe belenevelik ezt, hogy a férfi az isten és azt tesz amit akar veled. Aki tűri, hogy verik, az meg is érdemli a sorsát. Mennyi ilyet láttam, változtathatna de nem...
2014. szept. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Lehet neveltetés: otthon ezt látta, így viselkedett az apukája esetleg vele is - és természetesnek tartja...esetleg úgy ítéli meg, hogy "megérdemelte",

2. A pasi megfenyegette: ha nem megy hozzá megöli, stb és félelemből hozzámegy,

3. Bízik abban, hogy meg tudja változtatni...

2014. szept. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!