Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek? Elválnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Elválnátok? Elengednétek? Van értelme?

Figyelt kérdés

Külső szemmel talán nem túl szokványos házasságban élünk a férjemmel. 15 éve vagyunk együtt, soha nem volt az a nagy szerelem egyikünk részéről sem, az övéről főleg nem. Én szeretem, ragaszkodok hozzá, nem tudom elképzelni az életemet nélküle. Gyerekünk nincs, egyikünk sem akar. Vagyis neki úgymond mindegy volt, ha szerettem volna született volna, de mivel én nem akartam így nincs.

Szexuális téren sajnos nem igazán egyformák az igényeink. Én valahogy sosem voltam oda a szexért, előző kapcsolataimban sem, vele sem, pedig vele nincs gond, nagyon jó vele. Mégsem kívánom meg havi egynél többször. Azt hiszem én ilyen vagyok.

Őt viszont soha nem tartottam vissza. Tudom hogy vannak szükségletei, míg hozzám járt haza nem érdekelt közben mit csinál. Ez egyfajta kimondatlan egyezség volt köztünk, nem beszéltünk róla, de mindketten tudtuk. Pár éve nyíltabb ebben a kapcsolatunk, van hogy beszélünk róla.

2 éve jár valakihez, akivel régen együtt volt. Kezdetben zavart, de megbeszéltük, hogy nincs köztük érzelem. Elhittem. Pedig tudtam hogy nagyon szerette a nőt anno, csak sokat veszekedtek a nő ezért dobta. Közben az ő férje meghalt. Mint kiderült a nő azért van most vele mert így kényelmes neki. Van szex, nincs elkötelezettség. Ha jól értem még nincs túl a férje halálán. Nem tisztem megítélni.

A férjemen viszont egy ideje látom hogy változott, úgy érzem szereti azt a nőt. Sokkal többet telefonál, hétvégente is eltűnik. Úgy érzem beleszeretett.. és ha rajta múlna vele lenne.

Közös ismerősökön át úgy hallottam, hogy talán a nő is változott, de nem akar lépni. Állítólag engem is sajnál... Erre pedig tényleg nincs szükségem!

Tegyem meg én? Küldjem el a férjem? De mi van ha a nő akkor sem akar vele lenni (állítólag még a férjét is szereti) akkor nem felesleges felborítani az életünket?? Utána már hogy fogadjam vissza? A nőnek kiskamasz fiai vannak, neki jó hogy egyedül van velük, kényelmes neki - ezt is hallottam.

Lehet nem értitek meg igazán ezt a házasságot, de nekem tényleg jó így!



2014. szept. 25. 11:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
76%

bocs de mindketten idióták vagytok

15évet leéltetek úgy, hogy csak vagytok

szexuális téren nem egyeztek

szerelmesek sose voltatok


nem sajnállak, bocs

ő most megtalálta a szerelmet, el fog hagyni

sajnál? ez kell neked.

elcsesztétek mindketten, ő rájött, boldog akar lenni, de te csak ülsz a kakiban.


neked jó? mi? hogy nem szeret? hogy folyton megcsal? hogy nem tisztel? mi jó ebben?

semmi, cask nem vagy egyedül, bár talán az is jobb lenne

szánalmas vagy!

2014. szept. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
100%
Ez várható volt,hogy előbb-utóbb beleszeret valakibe...
2014. szept. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 A kérdező kommentje:
Én voltam már szerelmes, de nem látom értelmét hosszabb távon. Őt szeretem. Mindent megad, mellettem áll, mindenben számíthatok rá. Közben mégis van időm mindenre. De mivel szeretem akarom hogy boldog legyen. De nem biztos hogy az lesz! Akkor meg miért borítsam fel a saját életemet.
2014. szept. 25. 11:39
 4/86 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha neked jó így, akkor ne borítsd fel ezt a házasságot. Nagy valószínűséggel megteszi majd a férjed magától is. Azért az emberek nagy többsége, ennél többre vágyik, mint te, érthető, hogy beleszeretett valakibe. És nem hiszem, hogy sok minden lenne, ami összetartana benneteket. De szerintem nem neked kell meglépni ezt a dolgot, maradj várakozó állásponton, úgyis hamar kiderül, hogy mi lesz.
2014. szept. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 A kérdező kommentje:
Eddig nem szeretett bele senkibe. Ebbe a nőbe is csak azért mert már régen szerette. De tudom hogy egyikőjük se biztos abba a kapcsolatba.
2014. szept. 25. 11:40
 6/86 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne szakíts. Ha a férjed lépni akar, akkor majd fog is, akkor majd megteszi ő. De lehet tart még pár hónapig a nagy fellángolás, és ez a nő is csak a múlté lesz. Szerintem várj, nincsen veszíteni valód (már a tekintetben, hogy ha szakítás lesz ki szakit, remélem érted).
2014. szept. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
80%

Ez nagyon szomorú, amit leírtál.


15 évet lehúzni egymás mellett úgy, hogy nem is szeretitek egymást, a szex sem jó, gyerek sincs, ő máshoz jár el...


Szexelni valakivel érzelmek nélkül sivár jellemre utal. "Megbeszéltük, hogy nincs köztük érzelem" - így már nem is számít, egyenlő egy orrfújással?


Amit te leírtál, az a házasság számomra a hideg pokol.

Sajnállak, hogy elpazaroltál ennyi évet feleslegesen.

2014. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
100%
Arra ne alapozz, hogy látod a férjeden. Ez egy fontos döntés, amit meg kell beszélnetek, hogy ő mit szeretne. Amúgy - de ez csak az én véleményem - nem érdemes egy olyan emberrel együtt lenni (és ez mindkettőtökre vonatkozik), akit nem szeretsz szerelemmel. Tehát én akkor sem pártolnék egy ilyen házasságot, ha nem lenne benne harmadik.
2014. szept. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 A kérdező kommentje:

Eleinte én is úgy gondoltam hogy várok. De már hónapok óta ezt érzem. Nem tudom mire várunk, ez zavar. Próbáltam vele beszélni erről, de azt mondta ne aggódjak. Pár hete viszont felháborodik, ha szóba hozom. Zaklatásnak veszi. Gondoltam már arra is hogy beszélek a nővel. Hogy tudjam ő mit gondol.

Csak tényleg nem tudom mi ilyenkor a jó, Ezért is szeretnék véleményeket kapni.

2014. szept. 25. 11:42
 10/86 anonim ***** válasza:
100%

"Mindent megad, mellettem áll, mindenben számíthatok rá. "


Az ilyen ember nem jár el mást k*rogatni..

2014. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!