Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Menyasszonytánc helyett? Ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonytánc helyett? Ötlet?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon nem tetszik ez a rész az esküvőkön.

"Na most lehet fizetni rész..."


Az apró az vicces, az elmegy, de az anyós+kosár és mehetnek a borítékok című résztől rosszul vagyok.


Hogyan lehetne ezt kiváltani?


Esetleg egy asztalt kitenni és rá egy kosarat? És akkor aki akar az megy?

Vagy hogy szokott ez lenni olyan helyeken ahol nincs menyasszonytánc?


2014. szept. 26. 15:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
*ne legyen már kötelező
2014. szept. 26. 17:01
 12/17 anonim ***** válasza:
Kérjetek sorsjegyet, az szerintem nagyon vicces lenne. Ne pénzt kérjetek, tényleg csináljatok egy házikót és sorsjegyek. Mi annyira élveztük azokat kapargatni, kiéltem magam egy életre szerencsejáték-ügyileg.:)
2014. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

A sorsjegyes ötlet tetszik! :)


És amúgy mennyit nyertetek?

Tök kíváncsi vagyok, hogy milyenek a nyerési esélyek ilyen nagyobb mennyiségnél.

Akár nagyobb összeg is összejöhet :)

2014. szept. 26. 18:14
 14/17 anonim ***** válasza:

figyu, a tánchoz sem kötelező sorbaállni, senki sem képes megyjegyezni, hogy a Nagy Mariskáék táncoltak, bezzeg a Kis Piroska meg nem...


Ez egy aranyos szokás, ahol mindenki még egyszer gratulálhat, lehet pár szót váltani minden vendéggel.


Ha csak úgy kinn lenne a doboz, nekem az inkább tűnne kunyermálósnak.

2014. szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Sorsjegyesre: sok kérdésnél olvastam, hogy azt kértek, mi is kaptunk, de a legnagyobb tétel egy 30.000-es jegy volt, és sehol sem jött vissza az az összeg, amit az ajándékozó ráfordított. Plusz ha csak azt kértek, akkor a vendégek biztosan nem 2.000ft-ért fognak venni, így viszont pénzpazarlásnak érezném, ha tőlem CSAK azt kérnének. Az oké, hogy 1-2db-ot kaptok, mellé ajándék vagy pénz, mert így nem lenne az az érzés, hogy kiszórtam egy csomó pénzt hülyeségre, aminek igazán lett volna jobb helye is...
2014. szept. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én majd szeretnék menyasszonytáncot, viszont a nászajándékkal közösen lenne egy díszes doboz, aminek a tetején lehet bedobni pénzt, meg a borítékokat. Én nem nézném, hogy most adjanak a táncba is, meg ajándékba is, mert amúgy egy egy esküvő elég megterhelő anyagilag még vendégként is.


A sorsjeggyel úgy vagyok, ha valaki 1-2000 ft értékben azt dob be, akkor jó buli, mert nem bánja annyira, ha nem nyernek, viszont ha vendégként bedobok 10 ezerért és szerencsétlenek csak 500Ft-ot nyernek rajta, akkor meg enne a fene, hogy a szerencsejáték rt-t gazdagítottam.

2014. szept. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Akkor máshogy fogalmaznék:

Végül is nekem belefér a menyasszonytánc, de ne akkor legyen a borítékolás.

Sőt, igazából nyilván szeretnék mindenkivel járni táncot, de az, hogy az anyósok ott ülnek a kosárral ez engem kiábrándít..

De ez meg gondolom nem kivitelezhető így, mert az emberek ismerik a szokásokat.

Ezért gondoltam, hogy ne legyen.

És olyat nem lehet, hogy menyasszonytánc alatt van az apró dobálás? Mert az belefér nálam.

2014. okt. 1. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!