Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Újrakezdés az exférjjel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdés az exférjjel?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akik válás és hosszú idő után újrakezdték a kapcsolatukat a volt férjükkel? Esteleg össze is házasodtak...hogy sikerült, működött a dolog?
2014. szept. 26. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ami egyszer nem ment az nem is fog menni.
2014. szept. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de mint írtam, olyan emberek véleményét várom, akik már újrakezdték. Akár nő a férjével, akár férfi a feleségével.
2014. szept. 26. 21:06
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

működik :) már 10 éve.Van ismerősöm akiknél szintén működik,ők még egy gyereket is bevállaltak a másik kettő mellé.

Sok sikert :)

2014. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
én is ismerek két párt is akiknél működik...egyiknél még 2 gyerek született... (3 mellé:) ) ők nem váltak el csak szétköltöztek 1 évre talán ha jól emlékszem... másik ismerősömék elváltak, össze nem házasodtak újra, de nagyon boldogok együtt... (ők 2 évet voltak külön)
2014. szept. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen elvaltunk eltelt 25 ev ujra osszejottunk es osszehazasodtunk.

Mukodik de mi sokat valtosztunk egesz mascemberek lettunk ezert mukodik.

A hazassagot ujra epitettuk nem a romokra hanem tisza lappal ujra

2014. szept. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Egy jó barátomék elváltak majd kb. 5 év múlva újra összejöttek. Testvérként élnek egymás mellett.
2014. szept. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen, ilyenekre voltam kíváncsi, hogy tényleg hosszú idő után, 5-10-20 év után van-e ilyen. Én úgy gondolom, működhet, ha mindketten átlátják az akkori hibákat. Ennyi idő elteltével mindenki változik, más ember lesz, és ha megvan a szeretet és tisztelet, szerintem egy életen át működhet az újrakezdett házasság.

Köszönöm a válaszokat mindenkinek.

2014. szept. 27. 06:09
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Mi 7 év után próbáltuk meg újra együtt.

A párom (férfi) felnőtt közben,már nem hagyja,hogy a szülei,nagyszülei irányítgassák.Én pedig megtanultam,hogy én se vagyok tökéletes és az örökös piszkálódás nem old meg mindent.

Mi annak idején is szépen fejeztük be,az évek során sem volt acsarkodás.

2014. szept. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mi is lassan 7 éve váltunk el, igaz, akkor nem a legszebben. De az évek során nagyon jó kapcsolat alakult ki kettőnk között, megtudtuk beszélni az akkori problémákat,amiket ha akkor megbeszélünk, nem jutunk el a válásig. Sokat változtunk, már tudjuk mit veszítettünk.
2014. szept. 27. 19:53
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

Rendkívül örülök,hogy ilyen kérdésekre is érkeznek ilyen válaszok a sok negatív hozzászólás és felmelegített káposztás csőlátók után!

X.Y.

2014. szept. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!