Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi történik velem? Férjnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem? Férjnél vagyok.

Figyelt kérdés
Tavaly meghívtak minket egy kisebb városba bálba.És ott volt egy férfi látásból ismertem..De mikor egymás szemébe néztünk,valami meg indult bennem,a szívem gyorsabban vert meg minden.Állandóan egymást néztük.Ha elment mellettem mindig meg érintett.Pár hónapig nem is találkoztunk,majd én mentem be vásárolni és pont belé futottam,és akkor is mosolyogtunk egymásra..Most direkt nem megyek arra a környékre ahol lakik,de valahova ki mozdulok,biztos,hogy találkozok vele.Sokszor rá gondolok..Férjnél vagyok ,egy kisfiú édes anya.Beleszerettem,vagy mi történik velem?
2014. szept. 28. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Egy két hét és elmúlik, ez nem szerelem csupán szenvedély.
2014. szept. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Szimplán vonzónak találod a külsejét. Ennyi.

Tudd a helyén kezelni, és kész.

2014. szept. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%

Ezt hívják vonzalomnak. Azt teheted, hogy nem tulajdonítasz neki nagy jelentőséget.

Mikor büféztem volt egy törzsvendég akinek a kinézetétől, hangjától, érintésétől bokáig csúszott a bugyim.

Mégse csaltam meg vele a férjem.

Aztán a hatás sitty-sutty elmúlt.

2014. szept. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Csak kémia :)
2014. szept. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%

Unalmas, lapos a házasságod? Izgalmasnak tűnik egy új férfi érdeklődése?

Szerintem csináljatok a férjeddel kettesben programokat, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz és kicsit kiszakadjatok a hétköznapi mókuskerékből, megszokásból.

2014. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%
Abszolút kémia. Nem is ismered a férfit, nincs mit szeretned rajta. Nem vagy szerelmes. Normál kapcsolat során a vonzalom jön először, ami összetart addig, ameddig megismeritek egymást, és akkor vagy vége, vagy egymásba szerettek és együtt maradtok. Nehéz uralni ezeket az önkéntelen reakciókat, de ne aggódj, el fog múlni. Nem lenne mellett jobb életed, ha elválnál. Került egy darabig a környékét, ne gondolj rá. A vonzódás általában pár hónapon belül magától elmúlik.
2014. szept. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!