Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bizonyos nök miért akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos nök miért akarnak férjhez menni? Miért a házasság meglétén "mérik le" a kapcsolatukat?

Figyelt kérdés
Valaki magyarázza el. A papír jelentené az összetartozást? Nem is egyröl hallottam hogy nem akarták feleségül venni (jól megvoltak, szépen éltek) és a nö lelépett, és hozzáment máshoz. Élete álma teljesült, viszont boldogtalan, és visszasírja a házasság nélküli, de boldog kapcsolatát. Ti mit gondoltok erröl?
2013. júl. 14. 10:33
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
77%

Ha jövőbeli céljaink nem egyeznek akkor nem tudnánk együtt élni.

Nekem például a gyerekvállalást megelőzi a házasság. Ő nem akar házasodni én nem szülők így, akkor abból nincs más megoldás csak a szakítás.


A kérdésben szereplő hülye volt hogy olyanhoz ment hozzá akit nem szeretett.

2013. júl. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
54%

Azt, hogy amíg nem én vagyok ez a nő, nem érdekel.

Semmivel sem rosszabb az ilyen nő annál, aki más dolgába üti az orrát és állandóan más magánéletében vájkál. Nem mindegy neked, mást mit és miért csinál? Miért fáj ez neked?

2013. júl. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
10:36 Rosszinulatú vagy, tehát szóra sem méltatlak.
2013. júl. 14. 10:38
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha egy nő férjhez szeretne menni, akkor ne horgonyozzon le 2-3évre egy olyan férfi mellett, aki már elmondta legalább 2x, hogy nem akar nősülni, mert az 'csak' egy papír. De sokan mégis ezt teszik, utána vagy kikövetelik a házasságot, időnkét felhozzák (itt is olvastam már olyanokat, hogy a hajam égnek állt: 'Mikor kér már meg?' , 'Mit tegyek, hogy elvegyen'? Szerintem olyan 70%-ban a férfi belemegy, utána pedig lesi mindenki a szerencséjét, mert a béke kedvéért legyen esküvő. Mindig minden hibára általában utólag jön rá az ember, de szerintem azért nem kell elhagyni senkit, mert épp nem akar nősülni. Lehet attól szépen is élni, akár egy egész életet.
2013. júl. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
94%
"Bizonyos nök miért akarnak férjhez menni?" Ööö.... Tiltsák be a házasságot vagy mi? :D
2013. júl. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
10:36 Ha te itt kérdésekre válaszolsz, akkor nem vájkálsz más(ok) magánéletében? Mi közöd hozzá? Na ugye, így is lehet nézni.
2013. júl. 14. 10:40
 7/42 anonim ***** válasza:
82%
Miért ne akarjon férjhez menni? Nem szabad? Vagy a mai világban már ciki?
2013. júl. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem ciki. Ami igazán ciki esküdni az vagy egy gyerek miatt, vagy azért, mert egyik a másikra erőlteti a házasságot.
2013. júl. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én nagyon fiatal vagyok még (14 éves)

De szeretnék én is férjhez menni, ha eljön az ideje, 10-15 év múlva. Nekem a házasság azt jelenti, hogy azt, hogy összetartozunk, egy papir is bizonyitja. Addig én sem fogom erőltetni a dolgot, ameddig nem vállalunk gyereket, de ha szóba kerül a gyerekvállalás, akkor szeretném, ha elvenne. Vannak olyan példák is, amik a környezeteben azt bizonyitják, hogy házasság nélkül ugyanúgy meg lehet lenni, bartnőm szülei 15 éves élnek együtt, boldogan. Lehet, hogy nem szép dolog, de azért talán arra is gondolni kell, ha házasságban élnek és el szeretnének válni, akkor nincs olyan, hogy az egyik fél elvisz mindent. Sajnálom azt a nőt, aki boldogtalan ilyenek miatt.

2013. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
90%
Én a héten kaptam meg pont, hogy minek házasodtunk össze 5 éve, és miért vagyunk együtt még mindig? Biztosan a 2 éves lányunk miatt, mert mi tuti nem vagyunk boldogok. Ez a legjobb, mikor más mondja meg, miért vagyunk együtt, jót lehet mosolyogni az embereken :)
2013. júl. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!