Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsalas. Van kozultek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalas. Van kozultek olyan aki csalja a ferjet? Vagy feleseges? Miert? Es van lelkiismerete?

Figyelt kérdés
Milyen erzes csalni a hazastarsat? Csokolozas is megcsalas? Adrenalin szintbaz erdekes vagy a harmadik fel?

2014. okt. 7. 10:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
A kivancsisag, erdekes hogy milyen lehet massal. Erzelem nincs mogotte.
2014. okt. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 csabika1971 ***** válasza:
31%
Tanulj meg előbb helyesen írni, és ne azon törd a fejed, hogy meg csalod a párod!
2014. okt. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem a paromrol van szo! Te pedig ne az irasomon tord a fejed, hiszen helyesen irok, az egy masik dolog , hogy a betukbil tobb jon ki. Lenyegtelen!
2014. okt. 7. 11:01
 4/20 anonim válasza:
25%
A párod megcsalása helyett,kicsit vedd elő a nyelvtan könyvet!
2014. okt. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 csabika1971 ***** válasza:
40%

Aha, látom mennyire helyes az írásod. Úgy kell néha kitalálni a mondataidban a szavakat, hogy mit is akartál. Mert az ékezet hagyján, de sokszor még a betűket sem találod el.

Másik dolgot meg még ennyire sem hiszem el. Mert ha én nem vagyok megcsaló (és nem is tervezem), akkor mit érdekel az ilyen emberek szennyes lelki világa aki ennyire becsüli és tiszteli a szerelmét.

2014. okt. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
Jaj, Csabika! Szerinted neked jó a helyesírásod? Nemcsak a helyesírásodban találtam kapásból hibát, de a nyelvhelyességeddel is vannak gondok. Különben meg, érdekes, én megértettem, mit akart a kérdező és egyáltalán nem volt olyan hiba az írásában, ami megnehezítette volna a megértést. Amúgy meg nincs abban semmi, hogy valaki érdeklődik egy kényesebb kérdés iránt, bárki kerülhet hasonló helyzetbe.
2014. okt. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 csabika1971 ***** válasza:
39%
#6. Lehet nem 100% a helyesírásom, de legalább érthető amit leírva elakarok mondani.
2014. okt. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
De ha neked nem tökéletes a helyesírásod, akkor milyen alapon mondod másnak, mellesleg teljesen off-topic-ként, hogy tanuljon meg helyesen írni? Neked nem kéne, vagy mi?
2014. okt. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
25%

ma 12:04


Azért rossz helyesírások között is vannak különbségek, Csabika legalább fogalmazni tud,és fele annyi hiba nincs az ő írásában,mint pl a kérdezőnek.

Mert például én a kérdező utolsó kérdését még értelmezni sem tudom...


"Adrenalin szintbaz erdekes vagy a harmadik fel?"


Bocsi nekem ezt nem sikerült kigobózni és nem is akarom,tanuljon meg rendesen fogalmazni,ha már a helyesírása csapnivaló.Tudom nekem is vannak helyesírási hibáim,de legalább próbálok érthetően fogalmazni.

2014. okt. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
25%

Azért Csabika helyesírása klasszisokkal a Kérdező helyesírása felett van. Sőt, az átlag Gyk-s kommentelők helyesírása felett is.


Nem kell 100%-osanak lenni, de egy alapvető szintet illene megütni mindenkinek. Igaza van Csabikának. Nehogy csak a Grétsy professzor inthesse a másikat!

2014. okt. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!