Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt valaki aki fiatalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki aki fiatalon ment férjhez?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor elmesélnétek a történeteket, mit szóltak a szülők, hány évesen mentetek férjez/nősültetek meg, milyen a jelenlegi kapcsolatotok, hány évesek vagytok most? :)

2014. okt. 7. 23:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%
19 éves voltam mikor összeköltöztünk, 28 mikor hozzámentem, most 42 vagyok, és köszönjük nagyon jól vagyunk :) Szülők örültek... bár sajnos ők már megfogyatkoztak azóta :(
2014. okt. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
76%
Jelen! 20 évesen, először. Ok: menekülés a rossz családi légkörből. Válás 3 év múlva. Újabb házasság 7 év múlva, még tart. 41 leszek.
2014. okt. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
80%
22evesen elöször-3ev mulva elvaltunk,30evesen masodszor,minden tuti-32/nö
2014. okt. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Az első válaszolót kivéve.. úgy érzik éretlenek voltatok? :) vagy mi a véleményetek az első házasságotokról? hiba volt?
2014. okt. 7. 23:29
 5/32 anonim ***** válasza:
23%

Fiatal voltam. 32. És még most is fiatal vagyok.


36F

2014. okt. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
82%
". Mint írtam menekülés a rossz családi fészekből. Ez gyakran rossz megoldás, mert melléfogunk. Viszont nem értem, az elsőt miért pontozták le?! Mert sikerült neki fiatalon?! Irigy dög, aki ezért lehúzta! Gratula, én nyomtam egy zöldet!
2014. okt. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Én is, mint minden kedves válaszolónak.. :)
2014. okt. 7. 23:42
 8/32 anonim ***** válasza:
68%
Első vagyok. Én teljesen immunis vagyok az ilyen lepontozókra, nem is figyelem már... Egészségére a saját nyomi életéhez az illetőnek :)
2014. okt. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
60%
De azért köszönöm, hogy "megvédtél" aranyos vagy :)
2014. okt. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
77%
17 voltam. Jött a baba, de már előtte két éve együtt voltunk. A férjem 8 évvel idősebb volt. 16 évig voltunk házasok, két gyerekünk született. Én akartam válni, mert nem fejlődtünk már egymás mellett. Most vagyok 40, a válásom után volt egy 8 éves kapcsolatom aminek nemrég vetettem véget. Nagyon jól érzem magam a bőrömben, most kezdek igazán magamra találni, van barátom is, bár ez most mellékes, mert inkább a karrieremre koncentrálok, anyagilag nem állok ott még ahol szeretnék. Két nagy fiam csúcs szuper ember, bearanyozzák az életem, van sok barátom, céljaim vannak, ennyire jól még sosem éreztem magam a bőrömben. 40/nő
2014. okt. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!