Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti elválnátok ilyen esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elválnátok ilyen esetben? Úgy érzem, már nem szeretem.

Figyelt kérdés

Egy ideje már nem érzek semmit a férjem iránt, nem tudok rá felnézni, nem jó vele a szex sem. Ő még mindig oda van értem és pont ez szomorít el mégjobban, mert közben én egyáltalán nem vonzódom már hozzá. Próbáltam erről beszélni vele, de nem veszi komolyan. Még csak 4 éve vagyunk házasok, de már elmúltak az érzések részemről. Van egy 2 éves gyerekünk, akivel viszont tökéletesen bánik, emiatt nem okolhatom, nagyon jó apa.

Nem tudok más érvet felhozni, csak hogy nem érzek semmit..


2014. okt. 15. 18:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%

Adj magatoknak legalább még 2-3 hónapot,és most tényleg komolyan ültesd le beszélni!Érezze azt,hogy elveszthet téged,és hogy igazán figyelnie kell rád.Próbálj vele többet törődni,lásd meg benne azt,amiért beleszerettél.


Ha 2-3 hónap után sem érzel semmit és nem jó a szex sem,akkor ideje válni,ebből nem lesz jó házasság.


Még egy próba mindenképp kell,csak úgy nem érdemes már 4 évet sem eldobni.

2014. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%
Egy családos anya vagy apa ne a saját érzéseit részesítse előnyben ,hanem a gyerekét. Annak a gyereknek nem lenne jó lelkileg ha elválnátok,mert még túl pici,hogy megértse miért nincs ott apa. Én még várnék a szakítással !
2014. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen majd' minden házasságban előfordul. Amikor az érzések nem működnek, akkor visz minket tovább az értelem. Egyszer tudatos döntést hoztunk valaki mellett, szerintem a szerelem nem (csak) érzelem, hanem tudatos döntések sorozata.
2014. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
3-as tökéletesen leirta.
2014. okt. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%

Ha megbecsül, lesi minden gondolatod, imádja a gyereketeket, segít.... tuti nem válnék.


Egyszer valaki mondta nekem, hogy a nők inkább sírnak egy pasi mellett és foggal körömmel ragaszkodnak hozzá, mint megbecsülnék a jóravaló jólelkű becsületes embert. Teljesen igaza volt!

2014. okt. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mi az oka, hogy nem tudsz már felnézni rá? Szerintem itt kereshető a probléma eredete. A szex mikor romlott meg? Nem tud kielégíteni, vagy nem kívánod?
2014. okt. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
8%

Gondolom, még gyesen vagy. Nem jársz barátok közé, unatkozol és emiatt álmodozol valami elérhetetlen dologról.

Ha a férjed jó apa, jó férj, akkor a te gondolkodásodnak kellene megváltozni.

Ha elválsz, az a fiadnak lesz a legrosszabb, és te sem leszel boldogabb. Keresgélhetsz a következő pasasok között, és kergetheted a boldogságot, ami csak illúzió.

Egy anyának nem az illúziói, hanem a gyerek kell a legfontosabbnak lenni. Neki az apjára is szüksége van.

2014. okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%

a házasság 2 ember szövetségkötése arra, hogy a gyermekeiket közösen nevelik fel. Hol van itt a szerelem?


nem válnod kéne, hanem elmenni a férjeddel egy párterápiára.

2014. okt. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, megér egy utolsó próbát. Beszélgess el vele, legyetek sokat kettesben, mint régen. Ha nem változik, nincs értelme tovább erőltetni. Ő úgyis érezni fogja egy idő után, hogy baj van, és akkor elindul a lavina.
2014. okt. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
8%
Aztán gyereked nőhetne fel egy új kapcsolatba vagy ne adja az újba és még újabba. Jövőbeli párodat szeretheted de gyerekednek más apja nem lesz és más sem fogja úgyan úgy szeretni.
2014. okt. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!