Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki megcsalta már a házastársá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megcsalta már a házastársát vagy szeretőt tartott vagy tart, leírná részletesen, hogy miért teszi/tette?

Figyelt kérdés
Hogy fajultak idáig a dolgok?
2014. okt. 15. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Az exemmel már lapos volt a dolog, és szükségem volt egy kis gyengédségre. És olyan izgalmasok is voltak a titkos randik, lopott félórák.
2014. okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Írjatok légyszíves kort és nemet is.
2014. okt. 15. 21:41
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Azert mert a ferjemtol erzelmileg es fizikalisan eltavolodtam, masreszt pedig azert mert kellett egy uj izgalom az eletembe ahhoz,h erezzem h elek:-)))


Persze akarkivel ezt nem akartam,de a pasi akivel vagyok tokeletes szamomra:-))))Masreszt nem is tudtam neki ellenallni:-))Szoval a miert az egy komplex dolog.....


Ebben meg az is benne van,h bennem hatalmas a kalandvagy es meg nagyobb a letelepedestol valo felelem:-)))

2014. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rendben van, de én arra is kíváncsi lennék, hogy az aktuális párotok mellett, miért tartottatok egy másikat vagy mentetek bele kalandozásba másvalakivel, úgy hogy utána visszamentek a hivatalos párotokhoz?
2014. okt. 15. 21:43
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

3-as vagyok:-))En el sem hagytam a ferjemet, szimplan azert nem mert alapvetoen nincs vele semmi baj, egy tok rendes pasi akivel emberileg nagyon szeretjuk egymast.Masreszt azert mert gyava vagyok.


Azert mert eletemben eloszor nem vagyok abban biztos,h jo dontes lenne mindent boritani valami szerelmes oruletert, de ez meg kiforrja magat.En mindig ugy hozok donteseket h szaz szazalekig biztos vagyok abban h helyesen dontottem:-)))

2014. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

bosszúból


26 l


(aztán rájöttem hogy a testemet másnak adni.., szóval magamon állok bosszút. szóval más valaki miatt soha nem fogok belemenni másba.)

2014. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Éveken át volt szeretőm .Nagyon egyszerű okból a férjemmel már nem éltünk házas életet /alkoholizálása miatt/ de két gyereket fel kellett nevelni ezért nem váltunk el .A gyerekek felnőttek soha nem tudták meg a férjem is csak sejtette de soha nem mondta hogy sejti.
2014. okt. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Teljesen elhidegultunk egymastol es veletlenul ismerkedtem meg egy ferfival, es belementem egy kis laza kapcsolatba. A ferjemmel azota se jott rendbe a hazassagunk, tehat az en reszemrol nyitott kapcsolatban elek..mint sok minden mast a ferjemmel ezt se szoktam megbeszelni, igy nem tudom o hogy all ehhez.
2014. okt. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Főleg huszas éveim elején volt. Újdonság varázsa miatt szerettem ismerkedni, nem szexhajkurászás céljából.Volt h 2 barátom volt, mikor az egyik "hülye volt" akkor mentem a másikhoz, és fordítva. Izgalmas volt.Meg jó volt h nem vagyok érzelmileg egy embernek kiszolgáltatva. Aztán úgy szünt meg h pár ismerkedés után azt éreztem h át meg a dolog abba h a pasikat csak a szex érdekli, és elkezdtem szextárgynak érezni magam.Normális kapcsolatot kerestem mindig, egyéjszakások nem érdekeltek. Utána lett egy olyan barátom, aki messze magasabb van minden téren ezektől asrácoktól, vagyis, ha meg akarnám csalni rosszabbul járnék, mind külsőleg, mind belsőleg, meg ott van a szextárgy érzés emléke is. Úgyhogy leállt teljesen ez a dolog...pedig sose gondoltam volna magamról.Eljött az idő, amikor az idő amikor kiismertem az ismerkedést:) és már nem ad újdonság varázsát!
2014. okt. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Rajongásig szerettem a férjemet, de az évek során többször szembesített azzal, hogy ez az érzés nem kölcsönös, és csak kelléknek kellettem neki, mert egy csinos feleség hozzátartozik a "tökéletes élethez", amit kifelé mutathat a világnak. Egyre jobban közömbös lett irántam, a szex pedig amolyan kötelező programmá vált részéről. Függtem tőle anyagilag, közös hitelünk volt, és mivel minden más mondhatni rendben volt, féltem lépni. Amikor az egyik kollégám elkezdett finoman bókolgatni, feléledt bennem valami rég elfelejtett vadászösztön, és a hormonjaim az őrületbe kergettek, mintha nem is én lettem volna. Háromszor voltam együtt vele 2 hónap alatt, de ennyi elég is volt, nem akartuk tovább folytatni, viszont adott annyi erőt, motivációt az ügy, hogy összeszedtem magam, és 3 hónappal később elköltöztem, és beadtam a válást. A kollégámmal többet nem volt köztünk semmi. Ma már 30 vagyok, amikor ez történt 28 voltam.
2014. okt. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!