Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki megcsalta már a házastársá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megcsalta már a házastársát vagy szeretőt tartott vagy tart, leírná részletesen, hogy miért teszi/tette?

Figyelt kérdés
Hogy fajultak idáig a dolgok?
2014. okt. 15. 21:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
.
2014. okt. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
33 voltam akkor, 14 éves házasságban, nem voltam önmagam, nem ismertem kellően önmagam, nem éreztem hogy szeret a férjem. Viszont nagyon vágytam rá hogy valaki szeressen. Hát az a valaki fel is bukkant és nem tudtam de nem is akartam ellenállni neki. Izgalmas volt, nagy szerelem, de teli gyötrelemmel. A két gyerek miatt nem akartam válni, a szeretőm is házas volt gyerekkel. Végül mégis győzött a szerelem, mindketten elváltunk, összeköltöztünk. Ez még nem a happy and, mert azóta eltelt 7 év és most az akkori szeretőmtől próbálok megválni, nem sok sikerrel, mert ő még mindig ragaszkodik hozzám, pedig nem ment közöttünk jobban az élet mint a volt férjemmel annó. Tanultam belőle, tanulok folyamatosan. Az én fő hibám az, hogy mindig másnak akarok megfelelni, és ennek sosincs jó vége. De hogy ezt már tudom, esélyem van változtatni rajta és ezt is teszem. 40/nő
2014. okt. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!