Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rossz hazassag utan, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz hazassag utan, nem nosultel ujra?

Figyelt kérdés

Ugy erzem engem buntet az elso hazassaga miatt. 14 evig volt nos van ket (iker) fia. A volt felesege "megszerezte" a kozos lakast es havi 220ezr ft gyerektartast. A parom kapta a ceget, amit o alapitott de a hazassaguk alatt es bar a no azt sem tudtta mivel foglalkoznak pontosan de a tag volt igy jart volna neki ....

Egy eve vagyunk egyutt, a valas nagyon hosszu volt es sok idegeskedessel jart. A parom kijelentette, hogy o soha tobbet nem nosul.

De hat nem minden no egyforma es en ugy erzem engem buntet az elso hazassaga miatt.

En dolgozok (a volt felesege nem), minden masodik hetvegen elturom a szemtelen es rendetlen fiaitol hogy a sajat lakasomba ugy beszelnek velem mint a kutyaval. Fozok, mosok es takaritok. Megis mindenki engem bant. Erre meg meg ez is!


2014. okt. 16. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem valoperen azt mondta a ferjem-volt ferjem,hogy ö többet nem nösül meg,de meg elettarsa Sem lesz soha többet.Erre 1ev mulva elettarsa lett,ujabb 1ev mulva összehazasodtak.Korai meg-kell egy kis idö,ne eröltesd.A gyerekeket meg el kell fogadnod,hiszen tudtad hogy vannak.
2014. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nyilván rosszak és frissek a párod tapasztalatai!

Ezt a dolgot nyilván fel kell dolgoznia neki is!

Légy türelmes,kedves társ.És ha idővel belátja ,hogy nem minden nő egyforma,feleségül fog venni!

Gondolj csak bele,tegyük fel,hogy mondjuk te is rettenet házasásságból léptél volna ki...Te sem rohannál egyből férjhez!

2014. okt. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki egyszer megégeti magát, az utána vigyáz a tűzzel.

Ha ez neked nem tetszik, rengeteg gyermektelen szingli férfi van a világon.

2014. okt. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy év az még semmi. Ha három év után is szeretnéd, hogy a rendetlen kölykei felforgassák a lakásodat és kiszolgáltassa mindenki magát veled, akkor elhiszem, hogy hozzá akarsz menni.
2014. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tudtam a gyerekekrol csak azt nem, hogy ilyen nehez veluk.

Nyar ota jonnek, elotte az anyjuk nem engedte, de a birosag kotelezzte.

A parommal megegyeztek, hogy mimden masodik hetvegen itt lehetnek.

2014. okt. 16. 16:50
 6/13 anonim ***** válasza:
Biztosítsd, hogy Te biztos nem "anyagiaskodnál", Te csak hozzá szeretnél tartozni, és vesd fel a házassági szerződés gondolatát is.
2014. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mar ne is haragudj, de leelem vele az eletem es ha meghal mindent a volt felesege meg a gyerekei kapnak.

Ez megint csak azert mert a volt felesege egy pics.... volt

2014. okt. 16. 16:55
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer én is megégettem magam. Soha nem nősülök többet, maximum összeköltözök. Közösködésbe nem megyek bele semmilyen szinten, ha kell, egy csokit is elszámoltatok. Tudom, hogy szemétségnek hangzik, de velem is kibabráltak, többször nem hagyom magam 1 nőnek sem.
2014. okt. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Miért kapna bármit is a volt felesége? Elváltak, már nem élnek életközösségben. A gyerekei pedig a jogos örökösei.


Én nő vagyok, elváltam, de én sem mennék még egyszer férjhez. Együtt élek a párommal már három éve, együtt tartjuk fenn a háztartást a fizetésünkből, de én soha nem pályáznék semmiféle örökségre. Addig, amíg együtt vagyunk, mindketten beadunk a közösbe és élvezzük az életet.

2014. okt. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell elvált pasival összejönni...


Egyébként gyakorlatilag igen. 1x megégette magát, és nem akarja többször, hiába bizonygatod, hogy te nem vagy olyan. Mégis benne van a félsz a párodban.


Én kíváncsiságból anno megkérdeztem erről a férjem, így beszélgettünk róla, hogy se ő se én nem akarunk újra házasodni ha ne adj isten szétmennénk... Én azért, mert életemben egyszer kívántam férjhez menni és házasságban élni. És ha elsőre nem sikerült...hát, ami nem megy azt nem kell erőltetni:) A férjem is kb így van vele.

Ami azt illeti, ő elválni se akar mert drága:D És ha nem házasodik meg újra akkor úgy gondolja hogy minek váljon el....


(gondolom azért vélekedik így, mert eszünk ágában sincs elválni. De ha odáig jutnánk, hogy szakítunk, biztos nem akarna házas maradni szerintem)

2014. okt. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!