Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen jovoje lehet igy ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jovoje lehet igy ennek a kapcsolatnak? Egyaltalan ez problema, vagy megoldhato?

Figyelt kérdés
22 eves vagyok, nemreg jottem ossze egy 34 eves ferfival. Mindketten ugy gondoljuk, hogy nincs ertelme evekig egyutt jarni, ha nem latjuk, hogy zaros hataridon belul ossze tudjuk kotni az eletunket. Mi ugy gondoljuk, hogy ha mukodik a dolog, akkor 1 even belul eljegyzes, utana par honapon belul eskuvo. Egy problemank van csak, a gyerekkerdes. En meg csak most megyek egyetemre, o viszont mar gyereket szeretne. O anyagilag nem all tul jol, nincsenek ugyan adossagai, de csak egy villanyszerelo szakmaja van, amiben enyhen szolva nem tul sikeres. En emiatt ugy vagyok vele, hogy vagy meg ne legyen gyerek es tudjak karriert epiteni egy par evig, vagy menjunk ki egy par evre kulfoldre es ott szulnek, vagy fejezze be a meg regebben elkezdett egyetemet es ha lett munkank, szulok gyereket. O ezekre nem hajlando. Arra sem nagyon akar varni, hogy a sulit befejezzem legalabb, o mar rogton az eskuvo utan gyereket szeretne, mert ugy erzi, ketyeg a biologiai oraja. Ugyanakkor erzem, hogy nagyon jo ferj es apa lenne, nagyon orulok, hogy vegre talaltam hasonlo gondolkodasu ferfit. Mit gondoltok a helyzetrol?
2014. okt. 16. 20:38
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Hozzateszem, a cel nem az, hogy szupergazdagok legyunk, csak szeretnek egy olyan eletet, ahol nem kell minden filler kiadast alaposan megfontolni.
2014. okt. 16. 20:40
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A nem egyező jövő kép az viszont probléma és legtöbb esetben a kapcsolat rovására megy.
2014. okt. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Miután 1844-ben William Miller prédikátor világvége-próféciái nem teljesedtek be, a Krisztus visszajövetelét váró tömegek nagy kiábrándulásához és az adventizmus több csoportra szakadásához vezetett. Russel az 1870-es években bibliatanulmányozó csoportot
2014. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Viszont minden masban egyezik, ha nem lenne a gyerektema, nagyon jo part alkotnank. Ezert lenne jo kompromisszumos megoldast talalni. Vagy ilyen helyzetben nem lehetseges?
2014. okt. 16. 20:48
 5/19 anonim ***** válasza:
én abban sem vagyok biztos, h szeretné, h egyetemre menj...
2014. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha még csak most kezded az egyetemet és még karriert is akarsz a gyerek előtt, akkor arra legalább 10-15 éve kellene szánnod. 37 évesen már késő a gyerekvállalás, még akkor is, ha ma ez a trendi.
2014. okt. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Mindkét lehetőségnek megvan az előnye és a hátránya is.

Egyrészt nyilván az a jó, ha befejezed a tanulmányaidat, és utána szülsz, gyerek mellett azért sokkal nehezebb tanulni (bár lehetséges)... A jobb anyagi körülmények is nyilván pozitívumot jelentenek. Másrészt szerintem az sem jó, ha valaki "túl idősen" lesz szülő, ezért megértem, hogy ő nem akar a gyerekkel 5 vagy akár több évet várni.


Úgy látom, ha együtt akartok élni, akkor valamelyikőtöknek le kell mondania az elképzeléseiről (mivel ebben a kérdésben nemigen van kompromisszumos megoldás...) Ez pedig veszélyes lehet, mert ha valamiért "nem jönne össze", akkor esetleg egymás fejéhez vágjátok, hogy mi mindenről mondtatok le a másik kedvéért... és utólag esetleg megbánjátok, hogy nem az elképzeléseitek szerint éltétek az életeteket.

2014. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Semmiben nem egyeztek, egyrészt a korkülönbség miatt, ami majd szüli a további problémákat, másrészt pedig a párod világnézete miatt, ami egyértelműen a nőnek a konyhában a helye világközpontú. Én nemhogy házasságot, még tengerimalacot vagy kapcsolatot sem terveznék vele, hanem most hagynám ott, ahol van, mert később ez csak sokkal durvább lesz (pláne, mikor majd frusztrálni fogja, hogy a semmi szakmunkás béréből nem képes megfelelő életszínvonalat biztosítani).
2014. okt. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem nagy karrierre gondoltam, mindenkeppen 30 eves korom elott szeretnek szulni. De azert jo lenne par evet dolgozni a gyerekek elott.

Az mibol gondolod, hogy szerinte a nonek a konyhaban a helye? Mert nekem nem jott ez igy le, foleg, hogy mar ismerem egy ideje a csaladot es nem ilyen felfogasuak, viszont en is lathatom rosszul. Szerintem egyszeruen nyilt lapokkal jatszik, o most gyereket szeretne, ha en meg nem szeretnek, akkor szerinte nincs ertelme folytatni.

2014. okt. 16. 21:10
 10/19 anonim ***** válasza:
Igaza van. Valószínűleg jobb, ha mindketten élitek a magatok életét, ami úgy tűnik, ebben a fontos kérdésben nem hangolható össze.
2014. okt. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!