Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házaspárok, együtt élő párok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házaspárok, együtt élő párok! Közösen használjátok?

Figyelt kérdés

Arra irányul a kérdés, közös fogpasztát, sampont és tusfürdőt használtok e.

Igen?/Nem? Miért?


2014. okt. 18. 16:04
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Nem,különbözö markat szeretünk.
2014. okt. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
A fogkrém és a sampon közös. A tusfürdő nem....nem szeretnék "férfi" illatban úszni. :D
2014. okt. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Közös mind, igen, mert natúr illatúak, így mindkettőnknek megfelelnek. A hajunk azonos típusú, így a sampon is lehet közös. A fogkefe/törölköző/fürdőszivacs nyilván nem közös, de minden más igen, még közös krémünk is van. Csak abból van saját, amit a másik nem tud/akar használni, pl. dezodor, smink cuccok :D
2014. okt. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
29%

Mi egymás törölközőjét is kölcsönvesszük néha, ahogy a borotvát is, ha épp a másiké van kéznél. Az alvós pólóit is le szoktam nyúlni. Minden este együtt zuhanyozunk, egy szivaccsal, a sampon közös, a tusfürdő nem mert az övé férfi illatú, az enyém meg női. Már egymás bögréit se tartjuk számon, egyedül a kedvenc cicás villáját és a delfines kanalát nem használhatom. Fogkrém külön, mert én fehérítőset használok. Fésű közös, az övét használom, mert régen hosszú haja volt.

Sőt elárulok egy titkot: rendszeresen ellopom a kispárnáját mikor elaludt! :)

2014. okt. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Fogkrém, szájvíz, arckrémek, testápolók közösek.

Sampont azért nem használunk közöset, mert a férjem bőre problémás, ezért a bőrgyógyászától kap receptre sampont, hajápolószereket.

Tusfürdőt meg az illata miatt használunk más fajtákat :)

Viszont fürdőolajból, stb. ugyanazt használjuk.

2014. okt. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Fogkrém,szájvíz közös, sampont csak én használok (neki olyan férfi tusfürdője van, ami egyben sampon is).

Nekem szappanom van, azzal jobban szeretek fürödni, mint tusfürdővel.

2014. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Tusfürdőből mindketten Babát használunk, de én női, ő férfi illatút, sampon is különböző (neki speciális kell), fogkrém közös, és csak egyféle öblítőt használunk (még sose hallottam olyat, hogy túl nőies illatú lett volna egy ruha...). 23N
2014. okt. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Fogkrémet általában egyformát, de ő a fogínyvérzés miatt speciális, drágábbat használt, aminek én nem szeretem az ízét, meg minek fogyjon abból kétszer annyi, ha nekem jó az olcsóbb is?

Sampon nagyjából közös, ő ritkán mos hajat, mert sokáig friss neki, nem zavarja a gyümölcsös illata. Tusfürdőt mi nem használunk, csak Baba szappant, de az közös.

2014. okt. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Igen, közös a fogkrém, a sampon és a tusfürdő is. A tusfürdő is semleges illatú, a sampon is, ugyanolyan típusú hajunk van, semmilyen összetevőre nem allergiás/érzékeny egyikünk sem.
2014. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Fogkrem: kozos

tusfurdo: ha egyutt furdunk akkor a citrusossal annak jo az illata es unisex:D de amugy kulonbozo mert neki ferfi "illatu" a tusija,enyem meg gyumis :D

sampon: nekem nagyon zsirosodik a hajam szoval en csak 1 fajtat hasznalok,de ha vesz belole nem haragszom meg szoval az kozos is meg nem is :D

szajviz: kozos

testapolo ( o csak a kezet es az arcat keni be) kozos.

szoval szinte minden kozos :D

2014. okt. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!