Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hibás vagyok amiért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibás vagyok amiért nem szóltam a páromnak arról, hogy hazamegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap úgy ment el a párom itthonról, hogy ügyelni fog és csak ma reggel jön haza. Én mivel két napig szabadnapos vagyok ezért hazamentem a tesómhoz (páromnak nem szóltam mert nem szereti, ha nem vagyok itthon). Erre ma hajnalban hazamentem és látom, hogy a párom itthon van mivel elcserélte a műszakját. Nagyon mérges mert szetinte én titkolózom előtte stb. Mit tegyek, hogy ne veszekedjen?
2014. okt. 21. 08:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
magyarázd el neki hogy nincs oka féltékenykedni, csak a tesódnál voltál.
2014. okt. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 csabika1971 ***** válasza:
13%

Talán őszinte lehetnél hozzá!

Én sem díjaznám ha szó nélkül eltűnne a párom, főleg az éjszakában.

És te még csodálkozol, hogy kivan akadva?

Bárhol lehettél volna, másik pasinál is. A tesóddal meg össze beszéltetek, hogy adjon alibit (ezt is gondolhatná).

Titokban elsurransz ismeretlen helyre és utána csodálkozol és itt adod az ártatlan báránykát.

Bennem most is van kétség, hogy nem a tesódnál voltál. És a pasidban is van! Ezért veszekszik veled. És még te megkérdezed mit tehetnél?

Légy hűséges és őszinte. De a kapcsolat elejétől, és akkor talán a párod is bízni fog benned.

2014. okt. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Mind a ketten hibásak vagytok. Hiányzik az őszinteség. A párod telefonálhatott volna, hogy elcserélte a műszakját, Te meg azért, mert elmentél a tesódhoz. Az meg egy külön kategória, hogy miért nem szereti, ha nem vagy otthon. Ezek apró dolgok, de nagyon meg tudják mérgezni a helyzetet, ha felgyülemlenek.
2014. okt. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok....?
2014. okt. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%

1.) Miért nem szereti, ha nem vagy otthon? Talán adtál okot féltékenykedésre?

2.) Jogosan gondolja ebben az esetben, hogy titkolózol. Nekem sem tetszene, ha a menyasszonyom szó nélkül lelépne 1 napra otthonról és az én esetemben nem féltékenykedésről van szó, egyszerűen csak féltem őt. Szeretném tudni, hogy mikor, hol van, mert ha esetleg bármi baja esik, tudjam, hova kell indulnom.

2014. okt. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én 25 leszek ő 42. Mindig azt mondja, hogy ő sem megy el nélkülem sehová.
2014. okt. 21. 08:43
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem jogosan akadt ki. Hazament, te pedig sehol nem voltál, esetleg délutántól egészen másnap hajnalig várt, lehet hogy aggódott is. Én sem örülnék ha a vőlegényem szó nélkül eltűnne, és nem azért mert nem akarom, hogy máshol legyen, csakis otthon, hanem azért mert szeretem és féltem Őt. Illik a másiknak jelezni, hogy ha elutazunk, vagy ha feltehetően 1-2 napig nem megyünk haza. Szerintem ez alap, hogy nem tűnik el az egyik vagy a másik szó nélkül mint a kámfor. Nálunk is van olyan, hogy én munka után beülök egy kávéra az egyik barátnőmmel, és 6 körül érek haza (én 3ig dolgozom, a vőlegényem este 5ig), úgy hogy nem szólok neki, de ilyenkor tudja,hogy valószínűleg fél óra és én is hazaérek. Ha viszont csak este megyek, akkor azt jelzem felé, hogy este x körül érkezem, ne várjon. Ez így korrekt.
2014. okt. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy csak ma reggel jön haza.
2014. okt. 21. 08:50
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Nincs telefonotok?
2014. okt. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

És amúgy ha megkérdezte volna, hogy telt otthon a napod, akkor mit felelsz neki?

HAZUDSZ neki?

És ez szerinted így helyes?

És akkor még csodálkozol, hogy szerinte titkolózol?

Tiszteled te a kedvesedet, hogy egy ilyen alap dologban is képes lennél neki hazudni?

2014. okt. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!