Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Páromnak tényleg anyára van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak tényleg anyára van szüksége "helyettem"?

Figyelt kérdés

Le szeretném szögezni a tényt, hogy nagyon szeretem és szeretjük egymást. Mikor 6 éves volt, az édesanyja meghalt. Dobálták szegényt egyik intézetből a másikba (nem magyar a párom és itt mások a szokások), nevelőanya kijárt, majd au-pair... apukája vele lakott, de ő dolgozott, így nem tudott a pici fiúra figyelni. Ő a legkisebb testvér.

Kezdettől fogva tudom, hogy lusta típus, viszont észrevettem hogy nagyon tetszik neki ha kiszolgálom. Különösen nincs ellenemre, szeretek gondoskodó lenni. Tegnap viccesen megjegyeztem neki hogy "na látom, neked nem barátnő kell, hanem mint egy anyuka, mos, főz, takarít, hozza a meleg kaját, de amúgy meg be fogja a száját"... viccesen jött ki, így sokat nevettünk, de egyből elkezdett nagyon mosolyogni, bújt és stb... Utána döbbentem rá, hogy valszeg ez volt az igazság. Minden férfinak erre van szüksége? Ekkor lesz tökéletes a barátnő vagy mi? Párom 27.


2014. aug. 18. 13:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
A parod lusta, ennyi.
2014. aug. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem is kisse lusta.

Az en ferjem kifejezetten kerte, hogy ne anyaskodjak felette. Szoval egy egeszseges lelku ferfi nem az anyat keresi a tarsaban.

2014. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Andizsuzsi ***** válasza:
95%

"mint egy anyuka, mos, főz, takarít, hozza a meleg kaját, de amúgy meg be fogja a száját"


??? A te édesanyád ilyen?

2014. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
az enyém nem. az enyém pont ilyen mint én... szeretek sajnos dirigálni, szeretem megmondani a magamét, de beláttam hogy sokszor a béke érdekében jobb nem odamondogatni amit szeretnék. én is utálom ezt anyukámban :-) mikor néha napján találkozunk és már a 2. órában kezdi a "nyenyenyenyenyeeeee....." :-)
2014. aug. 18. 13:22
 5/32 anonim ***** válasza:
96%
Biztos nem így van, de sajnos én akárhová nézek, azt látom, hogy igen, pótanya kell nekik. Bizonyítja ezt az is, hogy úgy gondolják, amit mi köréjük teremtünk, az alapszinten "jár" és nem kell viszonozni se kedvességgel, se szeretettel, ha meg szóvá van téve, jön az, hogy hazaadják a fizut.
2014. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
10%

Sok ferfi igen elvarrja de ez oda vissza jar!!!

Ez is egy szeretett kifejezes hogy kiszolgalak...

Nö,feleseg igen is fozon moson takaritson a csaladot kell apolgatni.... foleg ha csak a ferjj dolgozik!!!

Nalunk is ez a szitu en itthol ferjem dolgozik...sztem minimum hogy fozok es ele teszem a föt ėtelt!!!!

Nagyon aranyos lehet a ferjed szeressd nagyon...lellileg biztosan hianyzik neki az anyukaja a csaladja... a szetetet stb.... ez meg kell adnod ezt a torodest!!!

Mert hiaba jol sexelsz vagy szep vagy csinos.. es cseppnyi kedveseg nincs benned akkor nem.er semmit ez az egesz!!!de benned megvannugy latom:)

2014. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
nálunk nincs probléma a fizuval, nem Mo-n vagyunk... szóval ezzel nem tud nálam vagdalkózni. persze oda kell figyelnünk hogy mire költünk, de amúgy nem szokott ez vita tárgya lenni. (míg magyar barátaim voltak, rendszeresen hozzámvágták a pénzkérdést, annak ellenére hogy én is dolgoztam.....) viszont ha meg kinyitom a szám, hogy néha szeretnék én is egy kis kényeztetést, masszázst, olyan mintha már megint hisztiznék. mintha amit én nyújtok neki, amolyan alapszolgáltatás lenne :-) barátnővel együtt jár :-) na de ha abbahagyom, és nem teszek érte semmit... máris hoppá :-D
2014. aug. 18. 13:26
 8/32 anonim ***** válasza:
84%

szóval ez egy anyka élete? akkor nem szülök :)

nem anyuka kell neki, egy seggberugás, hogy felálljon a aknapéról és tegyen vmit!

csicska vagy, nem anyuka, meg bnő

2014. aug. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
97%

Nekem anyukám sosem nyalta fényesre a valagam, mosogatást kiskoromban együtt végeztük, én öblögettem, meg törölgettem (még gyerek méretű köténykém is volt), együtt mentünk boltba (gyerek kosárral, anya meg ugyanolyannal csak nagyban) elég hamar 12 évesen elkezdtem főzőcskézni, a szobánkat mindig mi tartottuk rendben, teregetni sokszor mentünk anyával, én adogattam a ruhát. Nővérem eléggé tisztaságmániás volt, ő a fürdőt, és a nappalit folyton takarította. Bátyám főzött leginkább, bár ő "természetesen" megkülönböztetett személy volt, lévén van farka és ugyebár farokkal sosem kell házimunkát végezni, mert valamelyik idióta ezt kitalálta valamikor régen, és mi meg 20 évvel le vagyunk maradva.


Annyit akartam kinyögni, hogy egy anyuka nem kinyalja a gyereke hátsóját, és amit te csinálsz az nem sokáig tartható. Hidd el eltelik 10 év és te baromira belefáradsz, hogy kenyérkereső létedre még házi cseléd is vagy, és természetesen ez mind megvan magyarázva a párod részéről, te meg elfogadod. Ez nem így működik.

2014. aug. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
a másik viszont hogy ugye elveszítette korán az édesanyját és saját belátása szerint is nagyon anyás volt, tehát úgy gondolom hogy nagyon megviselte. tényleg szereti ha körbeugrálják, ugye ezt senkitől nem kapta meg úgy, mint más férfiak.... sajnálom szegényt nagyon, nehéz gyerekkora lehetett és én el sem tudom képzelni milyen így felnőni, plusz anya nélkül.
2014. aug. 18. 13:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!