Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mitől állhat a sarkára hirtele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől állhat a sarkára hirtelen egy legendás papucsférj?

Figyelt kérdés
Rokonságban van egy házaspár, ahol mindig is az asszony hordta a nadrágot, ő osztotta be a pénzt, dirigált a férjének, nem is szépen, az ember egy sört se ihatott botrány nélkül. Néhány hónapja a férfi úgy tűnik, hogy megunta, mert azóta minden máshogy van. Csak annyit ad haza a fizetéséből, amennyit az asszony is keres, a többit magára költi, nincs több "ahogy gondolod, Katikám", viszont állandóak a veszekedések, de most már ő is visszaszól. Tegnap este épp nálunk, vendégségben vesztek össze, elég rondán. Azóta gondolkodom, mi változhatott. Három lányuk van, két huszonéves és egy tini, már csak a legkisebb él otthon.
2014. okt. 21. 15:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

1: megsértették a férfiúi önérzetét

2: van valakije


A szomszédaink is így voltak: csendes, halk szavú pár, két nagykamasz lánnyal.

A lányok felnőttek, férjhez mentek, apuka 2 hónapon belül elköltözözz a barátnőjéhez...

2014. okt. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
...elköltözött....
2014. okt. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Látta, hogy élnek mások, és rájött, ez nem ideális kapcsolat.

Szerelmes lett, és a másik becsüli őt, nem papucsnak használja.

Megunta a sárkonyosodást, rabságot, jogosan.

2014. okt. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Amennyire én látom, apukának lett valakije aki mellett férfinek érzi magát. Hamarosan megpattan otthonról. Mondjuk ha így el volt nyomva, meg is értem.
2014. okt. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szüleim véleménye az, hogy az elnyomás sok szempontból neki is kényelmes volt, mindent mindig a felesége intézett, neki a napi nyolc óra munkán kívül nem volt semmi dolga. (Azt nem tudom, hogy ez még mindig így van-e.)
2014. okt. 21. 15:48
 6/15 anonim ***** válasza:

Van,hogy súlyos dolog történt, ami miatt megnőtt a férj önérzete, a feleségé lecsappant.


Igen, lehet ,hogy szerető van, vagy volt a képben.


Az asszonynak is lehetett éppen valakije, a férje visszafogadta, de cserébe most ő hordja a nadrágot..

2014. okt. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
vagy szimplán "berágott" vagy van valakije :-)
2014. okt. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Van valakije.

Vagy ha nincs is, de van valaki, aki érezteti vele, hogy jó pasi, vonzó, férfias.

2014. okt. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam elsősorban, hogy a nő lépett félre, és emiatt a férfi kezébe került a gyeplő. Hiába az asszony intézett eddig mindent, már nem bízik benne a férfi. Az is lehet, már régen nem tetszik neki a szerepe, de várt, ameddig a gyerekek felnőnek, mert így már nem zsarolható a láthatással. Sőt, az én szüleim házasságán pl sokat változtatott az, amikor mi, a lányaik párt találtunk, és éltük - ahogyan éljük - az életünket. Az addig szűk látókörük kissé kitágult. Lehet a férfi is miattuk talált rá a nadrágjára.
2014. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

- van valakije

- a feleségnek volt/van valakije és kiderült

- fizetésemelést kapott - ettől megnőtt az önbizalma és a leírt módon a "sarkára állt"

- vagy egyszerűen csak tényleg besokallt, de ha valami 20 évig működött, nem szokott az csak úgy megváltozni magától

2014. okt. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!