Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjhez akarok menni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjhez akarok menni, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, van diplomám, sok helyen jártam már, van egy jó munkahelyem, barátok, viszonylag csinos is vagyok valamiért mégsem megy a magán élet 1-2 év és szakítás van valaki oldaláról! Elegem van ebből, férjet, gyereket családot szeretnék már:( Mit tegyek??? Hisz nem lehet egyik napról a másikra férjhez menni :(

2014. jún. 17. 17:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
98%
Amíg ez lesz a cél, nem jutsz el oda, sajnos. Magaddal kell tisztába kerülnöd, mert sem a diploma, sem a munkahely nem garantálja a jó párkapcsolatot. Amíg nem tudod, mit keresel, hol keresed, és hogyan, addig ez lesz. A legtöbb ember hűbelebalázs módjára igyekszik harminc éves korig szerezni valakit, aztán vagy bejön, vagy nem. Amíg görcsös vagy, erősíted a statisztikát, hogy pár év és váltok. Az se jó, hidd el, főleg gyerekkel. Élvezd, fedezd fel ki vagy és mire van szükséged, keress olyan területen eleinte barátokat, ami igazán megmozgat és érdekel. És amikor nem akarsz minden áron férjet fogni, akkor az egyik barát barátjának lesz egy barátja, akinek megtetszel, mert önálló vagy, életvidám és laza (!). De ez az első lépés, és nem az, hogy férjet és gyereket, de most azonnal! N30
2014. jún. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
81%
Na, az ilyen nők miatt van annyi válás. Nem lebeg a szemük előtt más, csak hogy férjhez menjenek. Ezért képesek idővel a sok kudarc után az első alakkal összekötni az életüket, akibe belebotlanak. A kérdésfeltevés hibás. Jó esetben ugyanis nem az az álmunk, hogy férjhez menjünk, hanem hogy megismerjük azt a személyt, akiHEZ hozzá akarunk menni. Úgy jön le, hogy neked fontosabb maga a házasság, mint az, hogy ez kivel történik.
2014. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
94%
* első vagyok: csak még annyit, hogy 2 éve, pont 28 évesen ismertem meg a férjem, egy véletlen folytán. Aztán 1 év után összeházasodtunk, mert kétségünk sem volt, hogy ez a helyes döntés, és most született a babánk. Ha megtalálod, akit keresel, minden összejön! Csak a megfelelő ember kell, nem akárki, csak hogy legyen végre!
2014. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta hogy akárkit! Akárkihez nem mennék férjez! és nem férjet akarok fogni, mert azt már párszor foghattam volna! SŐT azt sem mondtam hogy a diplomától lesz férjem !KÖszi a hasznos válaszokat!
2014. jún. 17. 17:09
 5/69 anonim ***** válasza:
81%
Ezért menekülnek előled a férfiak, mert benned van ez a nagy akarás és ők megijednek. Ha majd nem "akarsz" férjhez menni, akkor eljöhe az igzi.
2014. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ, hogy számodra fontos-e, hogy szerelmes is legyél a másikba, vagy csak úgy el legyél valaki mellett... Nem mindegy... Ha fontos, akkor nehezebb ügy, ha mindegy, csak az az érdeked, hogy férj+gyerek, akkor számos módja van,hogy találj egy palimadarat...


Az előző válaszolóknak pedig tök igaza van...!

2014. jún. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
95%

először alakíts ki olyan párkapcsolatot, ami önmagában is megállja a helyét házasság nélkül is, aztán akkor lesz értelme házasodni..(ez 28 évesen nem feltétlenül évek)

A házasság nem lehet önmagában cél, mert ez magában foglalja szinte biztosan a válást is így.


valamit nem jól csinálsz.. ez lehet az is, hogy nem megfelelő partnert találsz.

először ezt kell helyretenni.

aztán lehet a többin gondolkodni..

2014. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
72%

Megint egy jó példa arra, hogy a diplomával együtt észt nem adnak.


Úgy beszélsz, mint egy éretlen tini.

2014. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 haemorgen ***** válasza:
17%

min. egy év kell hozzá.


jobb ha tőlem tudod, hogy 35 felett a férfiaknak nem kellenek a nők komoly kapcsolat céljából. (21/F)

2014. jún. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
94%
Ha ilyen görcsösen akarod, csak elriasztod a pasikat. Semmiről nem vagy lemaradva. Légy nyitott és ne a 4 fal között reménykedj, hogy valaki rád nyitja az ajtót. Élsz társasági életet? Járj el olyan klubokba, ami az érdeklődési körödnek megfelel.
2014. jún. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!