Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Már nem tudom, mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tudom, mit kéne tennem. Félek, hogy ha kimondom a végső szót, párom teljesen összeomlik. Van erre megoldás?

Figyelt kérdés
6 éve váltam el,három gyerekkel. Társkeresőn ismertem meg a mostani párom,akivel azóta is együtt vagyunk. Rövid időn belül össze is költöztünk.Elutaztunk 80km-t .és az ő házában kezdtünk új életet a gyerekeimmel,az ő két fiával,és ott laktak a szülei és a testvére is. Külön bejárattal. Kezdetekben jól állt anyagilag,nekem a családi pótlékon és tartásdíjon kívül nem volt egyéb jövedelmem,de a régi falumban ott maradt a házam. Teltek az évek,aztán elkezdtem dolgozni,mivel egyidőben megszünt a párom munkahelye,és szép lassan csak én lettem a kereső fél. Ez egy ideig nem jelentett gondot,de a fiai már felnőttek,és őket is én tartottam el. Mígnem egy éve meghalt apósom,és onnantól kezdve minden felborult. Már semmi pénz nem volt elég,mert addig az ő nyugdíja legalább a rezsit fedezte.Anyósomnak meg nem volt elég az,hogy kerestem a pénzt,mindenbe beleszólt. Munka mellett nem voltam elég házias. Idén tavasszal úgy döntöttem,albérletbe megyek a gyerekekkel. Párom eleinte csak minden második nap estéjét töltötte velünk,mert hát ott az anyja,és a két huszonéves fia,akikre gondja van.És mindezek tetejébe még pénzt is tőlem kért,kölcsön. Én egy ideig bírtam,de kiborultam. Ez nem kapcsolat,és nekem is van bőven,mit fizetni. Na azóta velünk lakik,de az anyagiak semmit sem változtak. Mindent én fizetek,lakbér,rezsi,konyha,kölcsön,és itt a három gyerek,és még mindíg tőlem kér,ha éppen hóvégén be kell vásárolnia otthonra. Én pedig agyalhatok,hogy miből húzom ki hóvégéig.Egyszerűen nem tudom,mitévő legyek.alapjába véve jó ember. A gyerekeim szeretik. De nagyon labilis,és az önbecsülése romokban. Félek,ha elküldöm,teljesen összeomlik. Már sokszor mondtam neki,hogy az utolsó filléremet adom oda,de semmi sem változik. Ráadásul albérletben lakom,de 80km-re ott van a házam,ahová nem tudok vissza menni,mert a gyerekeket nem rángathatom vissza a semmibe. Nagyvárosból egy eldugott faluba.

#párkapcsolat #anyagi válság
2014. okt. 26. 11:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon bátor, de inkább felelőtlen döntés volt ez 3 gyerekkel, hogy beleugrottál ilyen feltételekkel ebbe a kapcsolatba. Kellett ez neked? Miért adsz pénzt neki? Nincs elég gondod a 3 gyerekedre munka mellett, még egy ilyen pasi is kell a nyakadba? Összeomlik? És, hol vagy te, és a gyerekeid? Őt vajon érdekli miből éltek, mikor van pofája még tőled pénzt kérni?
2014. okt. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"alapjába véve jó ember."

-Jó ember az aki kiveteti veled a gyerekeid szájából a falatot? Vonatkoztass el a családjától. Felnőtt férfiak, semmi közöd hozzájuk.


"A gyerekeim szeretik."

-Jól behízelgi magát, legkönnyebb a gyerekeiden keresztül férkőzik a pénztárcádhoz.


"De nagyon labilis,és az önbecsülése romokban."

- Majd ha kibillented a biztos egyensúlyából, figyeld meg mekkora lesz az egója. A te önbecsülésed, hogy áll?


"Félek,ha elküldöm,teljesen összeomlik."

- Ez egy játszma, majd átveszi más asszony, csak engedd el a kezét.


"Már sokszor mondtam neki,hogy az utolsó filléremet adom oda,de semmi sem változik."


-Ezt már annyiszor hallotta, hogy tisztába van vele, úgy is támogatni fogod a fentiek miatt.


Szedd össze a cuccait, küldd a saját lakásába.

Folytassa ezt a játékot az otthonában. De arra vigyázz a tieid ne legyenek szemtanúi. Kérj meg egy barátot segítsen kirakni.

2014. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%
Jobb ha ő omlik össze és nem te. Közöld vele hogy ha veletek lakik a rezsi kaja ráeső részét leadja neked te viszont egy fillért se adsz a felnőtt fiai anyja eltartására. Ha nem jó neki lakjon anyunál köztetek vége mindennek. Talán a fiaitól kérjen pénzt vagy nem esznek majd ők se ha elverik. Megélsz nélküle sőt még jobban. A házad jó végső menedéknek ha bármi történne vagy majd elkel.
2014. okt. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem kell neked helyette kigondolni, hogy mit csináljon

mit mondjon a fiainak, hová menjen kajálni, megoldásokat keresgélni az anyagi gondjaira.

Ha így kezdesz neki, csak elsírja magát, ő lesz az áldozat, te meg a gonosz. 20 év múlva is ugyanez ez lesz.

Egyszerűen vonatkoztasd el az ő gondját a te vele kapcsolatos érzéseidtől, problémádtól.

Kezd el kívülről figyelni, úgy mint egy élősködőt. Úgy is beszélj vele erről határozottan, röviden célratörően, utasítva a határidőről.

Engedd neki húzni a fiaival a saját szekerét.

2014. okt. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!