Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, ti elmennétek 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, ti elmennétek 4 hétre szakmai továbbképzésre úgy, hogy közben nem jöhettek haza? És így a háztartás meg a gyerekek teljesen a férjetekre marad?

Figyelt kérdés
A férj természetesen dolgozik. A gyerekek ovisok, 3 és 5 évesek.
2014. szept. 24. 11:42
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
50%
Ha a ferj vállalja, siman.
2014. szept. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
43%
Én nem. Nekem 4 hét folyamatos távollét nem játszik. Túlságosan családcentrikus vagyok. De el tudom képzelni, hogy van, akinek ez fontos, és elmegy. A családon magán múlik, mit bír el. Nem lehet összehasonlítani. Én elmehetnék, a férjem bírná csinálni munka mellett, el is fogadná, hogy menni akarok, de nem akarnék.
2014. szept. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
96%
Persze. Egy jó férj és apa simán ellátja a gyerekeket, nem olyan ördöngősség, hogy csak egy nő képes rá.
2014. szept. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
58%
Mi a gond a válaszommal? (2-es vagyok). Az, hogy én nem tudnék 4 hetet külön élni a férjemtől és a gyerekeimtől? Nem mondtam, hogy te ne menj, azt mondtam, hogy én nem mennék.
2014. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
45%
Valószínű az, 2., hogy a kerdes lenyege nem az lett volna, hogya feleség menne e, hanem hogy ra merje e hagyni a gyerkeket az apjukra,
2014. szept. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
41%

Biztosan nem mennék. Nem hoznám a férjem ilyen rossz helyzetbe szándékosan, és tudom, hogy ő se tenné velem ugyanezt.

(más lenne a helyzet, ha a gyerekek nagyobbak lennének)

2014. szept. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
72%
Hát pedig a kérdés pontosan az, hogy elmennétek-e, és nem az, hogy rámernétek-e hagyni....
2014. szept. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
35%
Most már sajnáltuk a férjet, hogy minden rá marad, megértjük az anya karrier-elképzeléseit, de ki gondol a gyerekekre? 3és 5 éves gyerekről beszélünk, akiknek az anyja egy egész hónapra elmegy és nem is jön haza!! Azért itt szülői felelősség is van az anya vállán és a gyereknevelés nem csak arról szól, hogy van, aki kaját ad nekik és megfürdeti őket este! Egy anya ne hagyja egy hónapra egyedül a pici gyerekeit! Kötelessége mellettük lenni, akkor is, ha szakmailag neki ez nem előnyös!
2014. szept. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
35%

Értelmező olvasásnak hívjak az ilyet, masodik. A gond az, hogy a kerdezo egy hosszabb összetett mondat helyett kettőt irt, különben neked is egyértelmű lenne. Nézd csak:

Feleségek, ti elmennétek 4 hétre szakmai továbbképzésre úgy, hogy közben nem jöhettek haza és így a háztartás meg a gyerekek teljesen a férjetekre marad?

2014. szept. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
71%

8-as, szerinted a gyerekek tönkremennek lelkikeg, csak mert az anyjuk egy ideig távol van?

Menjmá....

2014. szept. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!