Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok azokról akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról akik fiatalon, rövid idő után házasodnak? Mi számít rövid időnek, ha a házasság előtti kapcsolat hosszát nézzük?

Figyelt kérdés

Barátok között van 2 pár is akik mostanában, 3 hónap különbséggel házasodtak.


Az elsőnél a nő 20, a férfi 21 éves. 2 évig voltak együtt az esküvő előtt, 1 éve élnek együtt. (a nő saját lakásában laknak)


A másiknál a nő 22, a férfi 21 éves, 8 hónapja vannak együtt, fél éve együtt élnek, dolgoznak. (albérletben laknak)


Ti mennyi idő után, hány évesen házasodtatok?


2014. okt. 30. 15:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
64%
Akik két éve együtt vannak, sőt 1 éve együtt is élnek, az miért is rövid ahhoz, hogy házasodjanak? Ennyi idő alatt kiderül, ha összeillenek, vagy nem.
2014. okt. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
51%
3ev utan 22voltam,a ferjem 27.2ev utan elvaltunk.
2014. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos nincs tuti recept. A túl fiatal korban kötött házasságok magukban hordozzák azt a veszélyt, hogy x idő után rájön valamelyik fél, hogy nem "élt" úgymond még, nem szórakozta ki magát, nincs tapasztalata másokkal, jön a megcsalás, esetleg új szerelem, más élet iránti vágy, stb. Vannak párok, nem is kevesen, akik 10-20 év után válnak el, amikor már gyerekek, közös otthon, élet van. Persze vannak örök szerelmek is, vagy olyan párok, akik nem válnak el a gyerekek, vagyon, vagy más okokból. kevés boldog, elégedett párt látok magam körül, akik még 20-30 év múlva is annak mondhatják magukat. Erre sajnos sem recept, sem garancia nincs. Az élet folyamatos változás, és nem változunk mindig egyformán, egy irányban.
2014. okt. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
24%
Szerintem a házasság tökéletesen felesleges bármennyi idő után is. Az csak egy papír amiért több százezret fizetsz (a ruhák, a fotós, a buli..) És az is lehet, hogy aztán néhány év múlva elváltok. Szóval szerintem hülyeség, de ez csak az én véleményem..
2014. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
56%
3 év utan öszehàzasodtunk , 1 eve vagyunk hàzasok. én 20 éves vagyok,férjem 25. szoval 4 ève vagyunk együtt!
2014. okt. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
85%

"Szerintem a házasság tökéletesen felesleges bármennyi idő után is. Az csak egy papír amiért több százezret fizetsz (a ruhák, a fotós, a buli..) És az is lehet, hogy aztán néhány év múlva elváltok. Szóval szerintem hülyeség, de ez csak az én véleményem.."



négyes, érzem, hogy valami nagyot akartál mondani, de csak nagy hülyeség lett belőle.....


1. A házasság jogi és gazdasági közösség egy nő és egy férfi között. Jelenleg a legbiztonságosabb és legerősebb családi forma

2. A házasság nem papír. Az anyakönyvi kivonat, amit adnak, pusztán a házasság tényének az igazolása.

3. A házasság nem egyenlő a lakodalommal, amiért több százezret is lehet akár fizetni. Magyarországon a házasságkötés ingyenes

4. Azt mondod, nem érdemes házasodni, mert lehet, hogy elválnak? Akkor te se létesíts senkivel párkapcsolatot, mert lehet, hogy szakítotok egyszer.

2014. okt. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
97%
Ismerek olyat, akik 20 évesen házasodtak pár hónap után, aztán már 25 éve együtt vannak, de olyat is, ahol 30 körül házasodtak, elõtte évekig együtt éltek, aztán házasság után pár évre válnak. Ez a kérdés szerintem abszolút személyfüggõ.
2014. okt. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
52%

A két éves kapcsolatnál nem vészes szerintem sem a dolog.


Viszont a másik azért necces. Sógornőmék is 8 hónap után házasodtak bár ők idősebbek voltak, 23-25 évesek, de egy kalap szar az egész. Eleinte csak a nő csalta a férjét (a kapcsolatban is és utána is), most már a pasi is. Sokat is veszekednek mert sorra buknak le egymás előtt...


Mi 1,5 év után házasodtunk. Én 25 voltam, a férjem 22. Nem éreztük korainak. Most leszünk 3 éves házasok decemberben:)


Én azt gondolom, hogy ha teljesen biztosak magukban akkor 2 év után 20-21 évesen is össze lehet házasodni. Nem mindenkinek kell a "kiélés", és ha kell is, fiatal tizenévesen már megtehették.


A mindössze 8 hónapos kapcsolatnál szerintem korai. De ettől még simán lehet hogy életük végéig együtt maradnak.

2014. okt. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
77%

4.


Csak szólok, hogy nem kell több százezer ft-ot kifizetni csak mert valakik összeházasodnak. Az csak a buli, nem az esküvő. Bulit pedig nem kötelező tartani:) Nekünk se került még 100 ezer forintba sem, és ott voltak azok akik fontosak és ünnepeltünk is, de csak egy egyszerű ebéddel, tortákkal. És nem 2 tanús esküvő volt.


Sokan csinálják hasonlóan. Nem mindenki szeretne a szaloncukor esküvőt milliós lagzival.

2014. okt. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%
2 év még oké lehet, a 8 hónapot kevésnek tartom. Viszont ha valamiért tönkre fog menni a házasságuk, az azért lesz, mert fiatalon, első fellángolásból kötötték. Tuti recept nincs, én a magam részéről a kapcsolat mihamarabbi szakaszában történő összeköltözést támogatom (derüljön ki gyorsan, ha a két fél összeférhetetlen), aztán idővel kitalálják, hogy mikor legyen esküvő, vagy legyen-e. A boldogság nem azon múlik. Akik 20-22 évesen házasodnak, ott óriási az esély, hogy 30 évesen már nem lesznek együtt. Abban a korban indul be az életük, ami sokféleképp tudja befolyásolni a személyiségüket. És persze biztos jönnek azok, akik ezt megvétózzák, de attól még mindkét nemnél ebben az életkorban a legmagasabb a válások száma néhány év együttélés után.
2014. okt. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!