Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kiegyensúlyozott házasságban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiegyensúlyozott házasságban, kapcsolatban élő férfiak, tetszett már meg nektek annyira egy nő, hogy sokáig feledni nem tudtátok?

Figyelt kérdés

még ha csak plátói szinten is.

Nem arra gondolok, hogy tetszik a büfés lány, vagy de csinos az az anyuka, vagy az a járókelő.

Hanem, akit többször láttatok és bizony megindította keményen a fantáziátokat

Következmény volt-e?


Köszi minden választ.



2014. okt. 10. 10:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
7 éve vagyok nős. Ez idő alatt nem volt ilyen.
2014. okt. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

persze

következmény nem volt (előzmény sem :))

2014. okt. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

14 év alatt kb. 5 ilyen nő volt, ábrándozáson kívül konkrétan semmi sem történt, de valamiért nem tudtam jó ideig kiverni a fejemből őket.

Nem véletlenül gondolom, mindig olyankor volt ilyen hatással rám valaki, ha otthon gondok voltak.

2014. okt. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy volt vagy talan meg mindig van, de probalom elfelejteni.

8 eve vagyunk hazasok 34 eves vagyok. A felesegem baratnoje az a no. Mikor eloszor lattam olyan volt mint egy villamcsapas.

Azota probalom kerulni es ugy teszek mintha nem kedvelnem, hogy a felesegem ne hivja at ha otthon vagyok.

2014. okt. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

A Feleségem legjobb barátnője nálam is nehéz téma.

Szép nő, mondjuk a Feleségem sokkal jobban tetszik, de benne is van valami, ami elindítja a fantáziámat, pláne, ha ők ketten, nyáron egy falatnyi fürdőruhában pancsolnak az udvaron a medencében... szerintem nincs ffi, akinek a gondolatai ne kalandoznának el...

Nem agyalok rajta folyamatosan, nem is minden találkozáskor jut eszembe ez-az, de néha mégis.

2014. okt. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

# 4 : mint egy villámcsapás? miért, talán annyira szép a nő? vagy a kisugárzása? kérlek írd meg nekem és adok egy zöld pontot.

A férjemmel szerintem valami ilyesmi történhetett, de én most nem írom le. Szeretném tudni, mit érzel, miért olyan az a nő?

2014. okt. 10. 11:42
 7/15 A kérdező kommentje:
# 5 - köszi és kitartás, hiába vagyok a másik oldalt
2014. okt. 10. 11:42
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
én nő vagyok, de tudom, hogy a férjemnek van egy ilyen nő, a kolléganőm. Ritkán találkoznak általam, mert régen jobb kapcsolatot ápoltunk a hölggyel, de tudom, hogy tetszik neki. Nincs ebben semmi, tényleg gyönyörű nő. Nincs következménye, azt gondolom, hogy mindig van egy szebb. Engem szeret, bizonyítja minden nap, de nem vak.
2014. okt. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

# 5



Huh, nekem ugyanez van. Amikor egymás mellett ülnek a legjobb haverjával és veregetik egymás vállát, beindul a mocskos fantáziám.

Gondolom most majd kapom a piros kezeket, mert nem a tipikus nő-nővel felállást írtam...

Próbálok minél kevesebbet találkozni a barátjával, lemondom a közös bulikat, stb.

28/N

2014. okt. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
jó és rossz is ilyeneket olvasni. Jó, azért, mert tudom, hogy ti a megcsalásig nem jutottatok el. Rossz, mert hát azért mégis előfordul a vonzalom
2014. okt. 10. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!