Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Úgy érzem elhidegülök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem elhidegülök a páromtól. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Szeretjük egymást, nem tudnám elhagyni. Mégis úgyérzem mintha kezdenénk külön utakon járni.

Ő rocker, csizma, bőrkabát, én csinosan öltözködöm. Az igazság az, hogy a munkahelyünkön ismertem meg és persze ott más oldalát mutatja mint civilben. Nagyon rendes, kedves, de zavar ez a stílus. Pl: ma is csizmában jött dolgozni, tiszta égő volt.

Mit tegyek, hogy újra rajongjak érte?


2014. okt. 31. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég gyerekes vagy, ha emiatt hidegülsz el.
2014. okt. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Nem csizma a neve. Egyébként egy életérzést nem lehet csak úgy feladni (még egy nőért se). Nem is szabad! Vagy elfogadod vagy viszlát.


Szintén rocker

2014. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szeretni lehet távolról i, meg visszatekintve is, de élni a mindennapokban kell.
2014. okt. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én párom meg western csizmában mászkál, keménykalappal a fején (28 éves). Fura figura, mindenhol megbámulják, de kit érdekel! Nem a ruhájába szerettem bele, hanem a lelkébe.


Mióta vagytok együtt? Nekem kicsit nehéz elképzelni, hogy szerelmes lettél belé, elkezdtetek járni, de nem tudtad, hogy ez a stílusa.


Én inkább arra koncentrálnék a helyedben, hogy a nagy kontraszt miatt mindenkinek szemet szúrtok és élvezném, hogy mások látják rajtam, hogy nem érdekelnek a sztereotípiák. Megmutathatnád,hogy nem vagy egy felszínes pláza cica attól még, hogy szeretsz csinosan öltözködni.

2014. okt. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Pl: ma is csizmában jött dolgozni, tiszta égő volt." Ebből a mondatodból kiindulva mind a ketten jobban jártok ha békén hagyjátok egymást. Tapasztalat.
2014. okt. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Téged csak a külsőségek és a konformizmus érdekel. Egy vagy a tömegből, aki fél, nehogy kitűnjön valamivel és elítéljék. Nem csak a rockerek, rajtuk kívül is elég sokan úgy élnek, ahogy nekik jól esik. A kötelezettségeiket ellátják, abba pedig, hogy nekik mi okoz örömet, nem engedik, hogy bárki korlátozza őket.

Lehet, hogy már nem szereted a párodat, és emiatt a viszolygás. Amennyiben viszont a stílusa kelt hirtelen benned visszatetszést, nagyon függsz a külvilág igényeitől. Azt teszed és azt mondod, amit elvárnak tőled. Félsz, hogy valakinek nem szimpatikus a párod, és emiatt meg fog szólni téged.. Tudod akinek van személyisége, az mindig megosztja a tömegeket. Van, akinek bejön, van akinek nem. Aki szürke, nem mer kiállni semmiért, ami eltér az átlagtól, az sehova sem tartozik igazán. A párod pl. felveszi azt a csizmát, mert ő jól érzi magát benne, és meg sem fordul a fejében, hogy mit szól hozzá más. Természetes számára, hogy amivel nem árt senkinek, abban nem kell alávetnie magát senki akaratának. Akinek tetszik, azzal nyert egy barátot, akinek nem, azzal nem veszített semmit. És ameddig te félve pislogsz a folyosón, hogy vajon hányan vették észre, ő boldog és gondtalan abban a csizmában. Akik észreveszik, azok között vannak, akik elítélik, mert ha tetszene nekik, elítélnék őket. Vannak olyanok, akik értékelik, hogy van benne valami egyedi, még ha ők nem is a bőrcsizmában érzik jól magukat, hanem valami egyéb nem szokványos tulajdonságuk/hobbijuk van. A harmadik oldal pedig egyszerűen irigykedik, mert ők nem merik vállalni, hogy a szokványostól eltérő vágyaik/igényeik vannak, és emiatt gáncsoskodnak, hogy neki se legyen jobb, mint nekik.

Újra rajongani érte nem fogsz. Felnőtt embert megváltoztatni nem lehet. Ha átöltözteted és kivonod belőle a "extrém" tulajdonságokat, egy közönyös bábút kapsz, akik amúgy is körülvesznek téged, mégsem keltették fel az érdeklődésedet.

2014. nov. 1. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!