Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha már nem akarok gyereket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem akarok gyereket a páromtól akkor az már a végső kiábrándulás jele?

Figyelt kérdés

Végtelenül b*nkó, t*pló, pa*aszt módon viselkedik.

Állandóan flörtöl a jelenlétemben, állandóan elhord mindennek. Rájöttem hogy a pénz nem boldogít, rájöttem hogy már nem akarok neki szülni gyermeket, mert nem érdemli meg, és lassan de biztosan véget vetek ennek a kapcsolatnak.


2014. máj. 21. 23:47
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem itt nem az a kardinális kérdés hogy legyen-e gyerek, hanem hogy egyáltalán mellette maradj-e. De annak alapján amiket leírtál, nem sok értelmét látom.
2014. máj. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Ha teherben maradnál tőle, elvetetnéd?

Ha akkor azt érzed, nem kell a gyerek, az azt jelenti, hogy nem akarsz a férfivel élni - Bert Hellinger szerint.

2014. máj. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd csak, miért vagy még mellette?

Amíg ezt ide leírtad azalatt elé állhattál volna, elküldhetted volna melegebb éghajlatra és most nyugiban lennél.

Lassan véget vetsz...lassan tönkremégy. Mit kell ezen ennyit rugózni?

Csak tőled függ meddig leszel még a lábtörlője.

Ha nem függsz tőle és van hová menned, van jövedelmed ezen nem kell kotlani meg kell lépni azonnal és kész.

Minél hamarabb túladsz rajta annál hamarabb rakod rendbe a saját életed.

2014. máj. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

itt nem a gyerek a fő kérdés, hanem hagyd ott. ha így érzed, akkor mi a kérdés?


Azért akarsz talán vele lenni, mert anyagi biztonságot nyújt?


Felejtsd el, és én nem is értem, nekem is volt több kapcsolatom, de a volt páromat Bunkónak, Parasztnak minősíteni???? Hát nem tudom, mert ez engem is minősítene. Miért voltál vele eddig???

2014. máj. 22. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Én ezt nő létemre nem értem, hogy minek rögtön gyereket csinálni. Maga a kérdés rossz, gyereket akkor kell, ha harmonikus a kapcsolat, és mindkét fél szeretne gyereket. nem csak te, hanem a párod is, és persze te is, kölcsönösen.


És tuti nem tévedek, hogy nem egy értelmiségi család vagytok, ugye??????

2014. máj. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazad van. A pénz nem boldogít, csak ha van.
2014. máj. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez baromság!! Mi sem akarunk gyereket, de szeretjük egymást!!! Ne kombinálj már.
2014. dec. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!