Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Önzőség lenne elvárni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önzőség lenne elvárni a páromtól, hogy táppénzre vetesse magát és mellette az apjánál dolgozzon, csak hogy biztonságban érezzem magunkat?

Figyelt kérdés
Csak hétvégente van itthon, van egy 3évesünk én hamarosan szůlök. Nem gondoltam, hogy ennyire nehezen viselem majd a végét, vagy tör rám a mi lesz ha pánik, de így lett. A doki szerint hamarabb jőn a kicsi, szerintem is mert elég problémás vagyok már. Megkértem a párom, gondolkodjon el hogyan tudna itthon lenni amíg szükséges. Természetesen nem 0-24ben, de éjszaka mindenképp. Megoldható lenne, mert táppénzre jöhet, mellette az apjánál tudna dolgozni. De ez nem önzőség?? Rosszul érzem magam egyedül, minden este félek mi lesz éjszaka. Aludni is alig tudok, mert jár az agyam. Sajnos mást megkérni ilyenre nem tudok.
2014. máj. 22. 22:45
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
91%
Elvárni talán az lenne, de megkérni nem.
2014. máj. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
H anyagilag ettől nem dől össze, nem dől romba a családi kasszátok,magyarul megengedhetitek magatoknak, hogy két ember egy baba miatt otthon legyen, akkor nem.
2014. máj. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
nem önzés, hanem csalás.
2014. máj. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
93%

Nem önzőség, hanem táppénz csalás.


Mennyi időről lenne szó? Azért megértelek, hogy izgulsz, de telefon van, és ha kell, tudsz orvost hívni vagy a férjedet.

2014. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
93%

Most akkor a pénz miatt vagy amiatt mert nem szeretsz egyedül aludni?

Ha nem szeretsz egyedül aludni akkor vegyél egy kutyát,meg egy keresztet! :)

A pénzt meg szerintem ne hajszoltasd,abból nem veszel szeretetet!

2014. máj. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
DE ha ő apjánál dolgozna mivel lenne jobb? Akkor is ugyan úgy dolgozik. Táppénzcsalásért meg még a munkáját is elveszítheti. Semmi bajod nem lesz ha este indul be a szülés nagy alszik, amíg kiér a mentő a nagyi vagy valamelyik barát átugrik és vigyáz rá. Azért az, hogy egy gyerek egyik pillanatról a másikra megszületik nagyon ritka.
2014. máj. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Köszi. Anyagilag ugyanannyiba vagy még többe jönnénk ki. Igazából a mostani munkahelye előtt is feketén dolgozott az apja vállalkozásában. Mint írtam nem kell kimaradnia és itthon ülve várni a csodát, csak este legyen mellettünk.
2014. máj. 22. 22:59
 8/48 anonim ***** válasza:
86%
Ez akkor is csalás.
2014. máj. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem nem nagy elvárás, hogy egy mindenórás várandós nő ne egyedül legyen a gyerekkel, én is félnék a helyében. Biztos nincs más, akinek szólhatsz, anyukád, apukád, esetleg anyósodék?
2014. máj. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 Őszödi Ferenc ***** válasza:
85%
Fekete munka, táppénzcsalás, hát a helyedben én is aggódnék.
2014. máj. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!