Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azokban a kapcsolatokban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokban a kapcsolatokban, ahol nem működik a kommunikáció, hogy lehet hosszabb távon kibírni?

Figyelt kérdés

Párom alapesetben rengeteget beszél, alig lehet megszólalni mellette, de ha valami baja van, egyszerűen nem lehet kiszedni belőle.

És nem hinném, hogy valami kirívó cselekedeteim lennének vele szemben, ellenben büntet nagyon, és ezt már nagyon nehezen bírom.

Más hogy kezeli az ilyen nembeszélő barátot, barátnőt, élettársat, házastársat?

Ilyenkor a legjobb módszer, ha hagyom, amíg megemészti a valamit, de addig a pár napig minden a feje tetején áll, amíg ez múlik nála.



2014. nov. 2. 06:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igy kontolal, igy akar feletted uralkodni. Vagy sokat beszel, neked kuss, vagy nem beszel, akkor is kuss, mert nem hajlando kibokni, hogy mi a baja.

Hogy kezelnem? Nem kinlodnek vele, szorakozzon massal.

2014. nov. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem jöttem rá, hogyan lehet kezelni, és pont ezek miatt, mert nem lehetett vele megbeszélni a problémákat, nem éreztem a társamnak. Inkább elhagytam.
2014. nov. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van aki egyszerűen nem tud beszélni a gondjairól (mondjuk nem arról, hogy töredezett a haja, nagyobb dolgokról), de ha évek múlva sem tud feléd megnyílni, akkor már gáz van.
2014. nov. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tesóm volt lakótársa is ilyen, de ő olyat is csinált, hogy besz.rt a fürdő közepére konfliktus helyzetben.
2014. nov. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
sajnos az én férjem soha nem beszél...bocs, ha kiakad, akkor ordibál, de amúgy SEMMIt nem tudok vele megbeszélni...válást tervezek
2014. nov. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez a legrosszabb fajta. Lyukat beszél alapesetben a hasadba, mindent megmagyaráz, de ami lényeges, amiről beszélni kellene, arról hallgat. Az ilyen ember általában hazudik is, és ki tudja milyen következményei lehetnek.

Mondd el neki, ha nem megy neki a normális kommunikáció, akkor te erre, ő arra. Sajnos nincs más megoldás, nem érdemes gyötrődni ilyen ember mellett.

2014. nov. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is az van,a férjem minden gondot a szőnyeg alá akar seperni,semmit nem lehet megbeszélni,mert megsértődik,visszatámad,közli,hogy hagyjam békén,stb.Ráadásuli sunyi is,mert aztán meg esnek ki a csontvázak a szekrényből,de ha kérdőre vonom ő van megsértődve.Szerinte elhallgatni(szerinte jelenéktelen)dolgokat nem hazugság.

Én is erősen gondolkodom ilyen emberrel akarom-e leélni az életem.

2014. nov. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Lehet, félnek a konfliktusoktól az ilyenek, ezért inkább magukba rejtik a gondjaikat.

Ha meg ott lenne a helyzet, hogy mozdulni kellene valamilyen irányba, akkor derülnek ki, hogy miket is gondolnak.

És az idő közben múlik, meg múlik, nem történik semmi, az ember ilyenkor 90 évesnek érzi magát, és mintha meg lenne kötözve, hogy mozdulni sem bír.

2014. nov. 2. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!