Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mire jók ezek a hazudozások?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jók ezek a hazudozások? Ti foglalkoznátok a dologgal, vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
Leszoktunk a dohányzásról 1 éve. Legalábbis én azt hittem, de megláttam nemrég páromat ahogy jön kifele egy dohányboltból. Mikor kérdőre vontam, hogy mit keresett bent akkor jött azzal, hogy csak lottót vett persze szelvény az sehol...mikor már nem tudott semmi hazugsággal előjönni akkor bevallotta, hogy cigit vett de az volt az első és utolsó alkalom...Aztán pár hét múlva feltűnt hogy a gyújtó ami a lakásban volt eltűnt. Elektromos tűzhelyünk van, szóval még azt se kell gyújtogatni, de persze ott is tagadta a dolgot. Mondtam neki, hogy nem érdekel ha dohányzik csak ne hazudozzon össze vissza. Azt mondta, hogy értsem már meg hogy nem cigizik...Mostanában is feltűnően sokat rágózik, de persze azt mondja nem cigizik. Most a lány buktatta le, mondta hogy reggel mikor apa vitte oviba nyitogatta a lépcsőházban a villanyóra szekrényt...benéztem, egy üres cigis doboz volt bent, de tuti ott dugdosgatja a cigijeit csak most dolgozik és gondolom nála van...Szerintetek? Ma ha hazaért menjek le és nézzem meg? Vagy hagyjam az egészet így a francba és ne idegesítsem magamat rajta? Ti mit tennétek?
2014. nov. 4. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem igenis idegesítene, hogy hazudik... Ez annyira éretlen, komolytalan, nem is tudom... Ha titkolja, ha nem, igaz, Te pedig nem szeded le a fejét... Már beszéltél vele erről, maximum azt tudom mondani, hogy beszélj újra, hogy ne csinálja ezt Veled, mert nem szép.
2014. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Azt hogyhogy nem veszed észre, ha cigiszaga van? Mert hiába rágózik valaki, a böre meg minden büdös
2014. nov. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát nem vettem észre. Családomban mindenki cigizik, én is cigiztem szóval valahogy fel se tűnt. Ha meg néha éreztem azt mondta a kollégáival kiment a dohányzóba... Mikor itthon van nem cigizik, maximum ezek szerint mikor lemegy a boltba (már értem miért mindig ő akart menni...) de akkor meg ha feljött nem szagolgattam.
2014. nov. 4. 20:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Engem is kiakasztana a helyedben. Gyűlölöm a hazugságot..
2014. nov. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amikor hazajön, a cigisdobozt szó nélkül tedd le elé. Aztán csak nézz rá kérdően, hadd beszéljen.
2014. nov. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem szép, hogy hazudik, de ha megmondod neki, hogy tudod, lehet, hogy többet fog cigizni, mert már úgyis tudod. Én hagynám, hadd gondolja, hogy nem tudod, addigis kevesebb lehetősége van cigizni, és legalább otthon kevesebbet szív.


Vagy meg is mondhatod neki, és akkor majd talál új rejtekhelyet a cigijének, miután megígérte, hogy nem szív többet.

2014. nov. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért dugdossa, mert szégyelli, hogy vissza vette, és szerintem neked is segíteni akar azzal, hogy előtted nem veszi elő. Lehet, így tudja legalább a mennyiséget kicsit mérsékelni. Hülyén veszi ki magát, de ha "lebukna" simán kimenne hatszor napjában, és még téged is hívna.
2014. nov. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na, mintha rólunk írnál, csak nálunk én nem dohányzom, csak a férjem régen. Azt hittem, 5 éve letette a cigi, augusztusig nem is volt semmi baj, de most volt egy vitánk és a fejemhez vágta, hogy egyébként is augusztus óta visszaszokott. Borzasztóan csalódtam benne, elsősorban a hazugság miatt. Így már nem is hiszek el neki semmit. Ő is tagadta egy ideig, de sejtettem már, most viszont már be is vallotta. Nem tudom, most nagyon el vagyok keseredve, én mindennél jobban utálom a hazugságot, még ha nem is megcsalás vagy adósság. Nálam ugyanolyan súlyú.
2014. nov. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mivel ma jöttek a válaszok, így tanács híján és mivel csak kíváncsi voltam így kimentem. Ahogy gondoltam, ott volt a cigis doboz, meló után oda dugta el...Ahogy írta valaki, hogy nem ordibáltam le a haját...hát az első alkalommal mikor jött ki a dohányboltból akkor nagyon kiakadtam és leordibáltam. Nem a cigizés miatt hanem a hazudozás miatt. Másodszorra mivel látszólag hatástalan volt, szépen elmondtam neki hogy ha akar cigizzen nem érdekel csak ne hazudozzon. Akkor azt mondta nem fog hazudni és nem cigizik. Na tegnap este mikor lebukott már nem volt kedvem papolni neki. Elvettem a cigit és a helyére tettem egy olyan tárgyat ami itthonról van, hogy tudja én találtam meg és nem valami szomszéd lopta el. Direkt nem szóltam egy szót se, ő meg mintha mi se történt volna meg se említette a dolgot...
2014. nov. 5. 12:30
 10/11 A kérdező kommentje:
8-as a Te párod legalább bevallotta még ha vita közepette is. Amúgy ezt nem értem meg bennük, hogy hazudoznak és utána nem értik miért nem hisszük már el egy szavukat sem, és még ők érzik magukat sértettnek... Amúgy pont valamelyik nap félig viccesen mondtam neki, hogy biztos lent a kukatárolóba rejtegeti a cigit. Akkor azt mondta nem rejteget semmit nyugodtan nézzem meg...hát igen nyugodtan megnézhettem volna ott, mert máshol rejtegette...
2014. nov. 5. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!