Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mire jók ezek a hazudozások?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jók ezek a hazudozások? Ti foglalkoznátok a dologgal, vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
Leszoktunk a dohányzásról 1 éve. Legalábbis én azt hittem, de megláttam nemrég páromat ahogy jön kifele egy dohányboltból. Mikor kérdőre vontam, hogy mit keresett bent akkor jött azzal, hogy csak lottót vett persze szelvény az sehol...mikor már nem tudott semmi hazugsággal előjönni akkor bevallotta, hogy cigit vett de az volt az első és utolsó alkalom...Aztán pár hét múlva feltűnt hogy a gyújtó ami a lakásban volt eltűnt. Elektromos tűzhelyünk van, szóval még azt se kell gyújtogatni, de persze ott is tagadta a dolgot. Mondtam neki, hogy nem érdekel ha dohányzik csak ne hazudozzon össze vissza. Azt mondta, hogy értsem már meg hogy nem cigizik...Mostanában is feltűnően sokat rágózik, de persze azt mondja nem cigizik. Most a lány buktatta le, mondta hogy reggel mikor apa vitte oviba nyitogatta a lépcsőházban a villanyóra szekrényt...benéztem, egy üres cigis doboz volt bent, de tuti ott dugdosgatja a cigijeit csak most dolgozik és gondolom nála van...Szerintetek? Ma ha hazaért menjek le és nézzem meg? Vagy hagyjam az egészet így a francba és ne idegesítsem magamat rajta? Ti mit tennétek?
2014. nov. 4. 20:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bevallotta, de ez engem egyáltalán nem nyugtat vígasztal. Egyébként én nem tárgyat tennék a helyére, hanem egy levelet, közben szelfiznék a helyszínről, hogy lássa, hogy te megtaláltad. Erre mit mondana?
2014. nov. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!