Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak az én férjem ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én férjem ilyen?

Figyelt kérdés
Ápolt nő vagyok,sportolok,rendszeresen járok kozmetikushoz,fodrászhoz,szaunázni,néha szoliba,jó cuccaim vannak.Ha kimegyek az utcára megfordulnak utánam a férfiak.A páromnak viszont nem tudok úgy felöltözni,hogy büszkén lépkedjen mellettem.Az eddigi kapcsolataimban minden partnerem mellett éreztem,hogy neki én vagyok a legjobb nő.De a férjem mellett már önbizalmam sincs,nemhogy a legjobb,de már nőnek se érzem magam mellette.Meg akartam lepni a múlt hétvégén egy sztriptíztánccal,egész héten erre készültem,erre bevágja hogy nem érdekli az ilyesmi.Na b+ !Én már nem tudom mit tegyek,neki mindig más nő a szebb,a jobb,a csinosabb.Nem mondja,de látom hogy csorgatja a nyálát,még olyan nőket is megnéz,aki ápolatlan,koszos,dagadt öreg,mittudomén.Mit tehetnék még?
2014. nov. 5. 13:49
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
96%
Talán direkt akarja hogy ne legyen önbizalmad, mert magát nem érzi akkor főnyereménynek mint te őt és úgy próbálja konzerválni a kapcsolatot, hogy elveszio az önbizalmad, hogy ne is gondolj arra hogy másnak is kellesz, mert csak neki vagy jó. Láttam már ilyet. Ha viszont tényleg így gondolja és téányleg más után csorgatja a nyálát , az gáz. Megváltozni nem fog :s
2014. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim válasza:
22%

Szia!

Ez a féreg akiről írtál az nem isérdemel meg téged!! Hagyd ott és keress egy olyan férfit akinek TE vagy a LEGSZEBB A LEGSEZXISEBB! Légy bolodg!! Hagydd el!!

2014. nov. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
98%

Akkor fordítsd meg egy kicsit a dolgokat! ;)

Tehát, ne közeledni akarj felé, sztriptízzel meg akármivel, hanem "távolodj". Csorgasd egy kicsit te is a nyálad, hogy észrevegye ő sem egy főnyeremény, és legyen benne megfelelési kényszer! :)

2014. nov. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
77%
Mindig ilyen volt ? Ha igen minek mentél hozzá?
2014. nov. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
96%
Két dolgot tehetsz. Elkezdesz flörtölni férfiakkal lehetőleg úgy, hogy a férjed és lássa (ha van irántad érzelme, akkor féltékeny lesz). Vagy pihentetitek a kapcsolatot, szétköltöztök és akkor kiderül, hiányoztok-e egymásnak, van-e értelme tenni ezért a kapcsolatér.
2014. nov. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
10%
Neked van munkád, kedves kérdező?
2014. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
erre mondják, hogy nincs az a jó nő akit ne unna valaki
2014. nov. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
69%
Ne vergődj ennyire..ne akarj mindenáron te lenni a legjobb nő......talán akkor végre téged is észrevesz a férjed.
2014. nov. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
59%
szerintem csak Troll kérdés, de tetszik, ahogy az emberek reagálnak rá :D
2014. nov. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Nem a legjobb nő akarok lenni,csak a párom számára a legjobb.Ha nem így gondolja minek vett el? Te nem azt vetted/veszed feleségül,aki számodra a legjobb nő?
2014. nov. 5. 14:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!