Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megvertem a férjem szeretőjét!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvertem a férjem szeretőjét! (többi lent) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég ocsmány dolog a sztori. 10 éves házasok vagyunk. Van egy van egy 8 éves közös gyerekünk. Terhes lettem a második gyermekünkkel ,amikor is a férjem belehabarodott egy helyi 19 éves cicababába. Elköltözött itthonról, én meg egyedül maradtam várandósan a gyerekemmel. Forrt bennem a düh. Az a kis ku.va meg a mostohafiának nevezte a szívem alatt hordott gyerekemet. Egyedül csináltam végig a szülést. Majd két héttel a szülés után lementem a helyi művelődési házba, ahol a kiscsaj gyerekeknek tartott táncórát, s megruháztam. Igen a gyerekek előtt. Nem volt szép jelenet. A kiscsajt végülis nem tudom h ezért-e , de kirúgták az állásából, mivel aki kicsikkel foglalkozik, jó ha megfelelő példát mutat nekik, de ő nem tudott. A férjem vissza akar jönni hozzám. Nem tudom mit tegyek...? elötte sosem csinált ilyet, de ez a néhány hónap iszonyú volt.

2014. nov. 2. 21:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
68%
Igazából mi a kérdés? Kivel mit csinálj?
2014. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem függetlenül a kiscsajtól,a férjed leszerepelt.Eddig kellett neki a csaj,most lehet megunta,akkor vissza az egész?
2014. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
79%
Nem ismerlek, de azt mondom neked, hogy ezért a kijelentésért megérdemelte, hogy kapott. A férfit pedig nem fogadnám vissza, mert aki egyszer megbolondul, megbolondulhat mégegyszer. Légy határozott. Nehéz egyedül, tudom, én egyedül nevelem a kislányom, terhes vagyok, de ha térden csúszva könyörögne is az apa...Nem fogadnám vissza, ugyanis új nôt talált ô is... Bár lehet rosszul gondolkodom, túl fiatal vagyok ahhoz, hogy kellô élettapasztalatom legyen... De így látom. 19/L :)
2014. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
86%
Azta...nem volt szép dolog a gyerekek előtt, persze egyrészt megértem. Nos, a férjed is ugyanezt érdemelné, hisz 2 ember kell egy kapcsolathoz. Eszedbe ne jusson visszafogadni
2014. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
85%

Kemény csaj vagy azt meg kell hagyni.

Ha nincs szükséged rá az anyagiak miatt meg ilyenek meg ha nem szereted akkor semmi értelme. Nálam a megcsalás egy olyan dolog amit nem lehet megbócsájtani a büdős életbe. De ez csak az én véleményem.

2014. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
86%

*Elköltözött itthonról,


Ne fogadd vissza. Jön a következő liba és ismét c.rba hagy. De attól a libát is megcsalja, és tőle is le fog lépni.


Ha téged szeretne a tag, még ha kidobod akkor se ment volna el.Hanem maradt volna, és bármennyire is aláztad volna szana szét, akkor is maradt volna.

Mint ahogy maradt is az, aki valóban szerette a nőjét-még ha a f.rkával nem is birt, de érzésileg otthon volt.

2014. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
90%

1. A kiscsaj - és most az a jog szempontjából édesmindegy, hogy mennyire volt tőle "szép" dolog lenyúlni a férjedet(elárulom mit gondolok: nem volt az, sőt, kifejezetten csúnya, mélyen elítélendő dolog volt, de ehhez két ember kell, szóval a férjed is vastagon "sáros") - szóval a kiscsaj tök jogosan beperelhet becsületsértésért és testi sértésért (könnyű vagy súlyos, az általad a megruházás kapcsán elszenvedett sérülések kapcsán), azért, amiért elmondtad mindennek, meg azért is, ha horzsolások, zúzódások, véraláfutások, stb.keletkeztek miattad(az ütéseid miatt) a testén. Ehhez elég, ha elbattyog a dokihoz,de ha voltak a dolognak tanui, akkor hatalmas kakiban vagy.


A pasidat meg ne fogadd vissza, keress másikat.

2014. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
47%

Jól tetted...:) Megérdemelte...De én elfogult vagyok....:(

Jártam hasonló cipőben,de nálunk nem ismertem a csajt, más városban lakott.A szemétkedései miatt ő is megérdemelte volna.


Ti amúgy hány évesek vagytok?

Próbáljátok meg új lappal kezdeni, ha nem megy a megbocsátás, még mindig elválhatsz tőle.

De ne fogadd vissza könnyen, előbb bizonyítson.Megérdemli a büntit ő is.

A csaj,meg remélem tanult a leckéből,és nem kezd többet nős pasival.

2014. nov. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
54%
7 Szerintem mindenkinek megéri a "kaki".
2014. nov. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
78%

Ha ezek után visszafogadod, akkor megérdemled a sorsod! Nem a csajt kellett volna elgyepálni. Ő miről tehet? Rendben, nős férfival nem fair kikezdeni, ennyiből tehet róla, de neked nem ő, hanem a férjed fogadott hűséget. A csaj csak jó helyen keresgélt.

Én nem alacsonyítottam volna le magam a csaj megverésével, mert ennél büszkébb vagyok, mintsem egy férfi miatt leégessem magam. De főleg nem fogadnám vissza.

2014. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!