Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is buta vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is buta vagyok? Igaza van a férjemnek?

Figyelt kérdés
Anyukámmal együtt élünk és sajnos Anyukám nagyon buta nő - pedig leérettségizett még 1959-ben. Férjem már egy ideje hasonlítgat hozzá és azt mondja, hogy "a hülye feleségem". Ő ugyanis eléggé szeret kritizálni másokat. Nekem is van egy gimnáziumi érettségim és igaz, hogy nem voltam jó tanuló és műveltségben vannak hiányosságok, de azokban a dolgokban, amik érdekelnek, szeretek mélyre ásni és egy-két dologban kifejezetten alapos a tudásom. Emellett szilárd jellemű, tudatos ember vagyok, nem titkolom, hogy jó véleménnyel vagyok magamról, mert értékes embernek tartom magam. A férjem mégsem értékel már egy jó ideje. Sokat dolgozik és keveset vagyunk együtt és így csak a hibát látjuk a másikban. Mi a véleményetek ezekről a dolgokról?
2014. nov. 7. 05:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne, haragudj, de lehetsz akármilyen alul-iskolázott és műveletlen, aki így nyilatkozik rólad, hogy "a hülye feleségem", az ne legyen a férjed!
2014. nov. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%

Szerinted mi hogyan ítéljük meg ennyiből, hogy buta vagy-e?

Mondjuk, aki ilyen kérdést feltesz...

2014. nov. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
A "hülye feleségem" a tisztelet és szeretet abszolút hiányára utal, és nem az aluliskolázottságra.
2014. nov. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is amondó vagyok, hogy ez a kijelentése a férjedet jellemzi, és nem Téged.

Én azt válaszolnám: hát, megvan rólad a véleményem, hogy ilyen buta nőt tudtál csak elvenni! Hát miféle lúzer az ilyen?!

:))

2014. nov. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
99%

Volt udvarlási időszak?

Ha igen, világosítsd fel, ő még nalad is butább, mert nem vette szre udvarlása alatt butaságod!

2014. nov. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
19%

Szinte hallom Anyukádat:


"...van egy gimnáziumi érettségim és igaz, hogy nem voltam jó tanuló és műveltségben vannak hiányosságok, de azokban a dolgokban, amik érdekelnek, szeretek mélyre ásni és egy-két dologban kifejezetten alapos a tudásom. Emellett szilárd jellemű, tudatos ember vagyok, nem titkolom, hogy jó véleménnyel vagyok magamról, mert értékes embernek tartom magam."

2014. nov. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Amikor hasonlítgat a férjed, te nyugodtan válaszolhatok neki, hogy úgy látszik, neki pont az ilyen buta nők kellenek, hiszen téged vett feleségül.
2014. nov. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

Érdekes módon az eddigi válaszolóknak csak az tűnt fel, hogy a férj hülyézi le a feleségét, de hogy a kérdező hogy beszél a saját anyjáról, az már nem...

Ez a "buta" elég relatív fogalom, töltöttetek ki IQ tesztet, vagy valamiben összemértétek egymás tudását?

Általában aki az okosságával henceg, tapasztalataim alapján hülye mint a s..g.

2014. nov. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
34%

Lehet, hogy te értékes embernek tartod magad, de nem tűnsz valóban okosnak. Ha anyukád szerinted is buta nő, akkor talán nem ok nélkül ilyen a véleménye a férjednek rólad.

Akkor is, ha ezt eléggé bunkó módon fejezi ki.

2014. nov. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

8-nál a pont, egész addig el voltam képedve, mi folyik itt.

Kérdező, ti valami "ki mit tud" versenyt tartotok non stop otthon, a családban? 70 feletti édesanyád nem emlékszik az érettségi tételeire? tapasztalati úton nem tanult az életben? Az a szó, hogy "szeretet" ismerősen hangzik a családban? vagy csak a kritizálás, másik taposása megy.

2014. nov. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!