Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is buta vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is buta vagyok? Igaza van a férjemnek?

Figyelt kérdés
Anyukámmal együtt élünk és sajnos Anyukám nagyon buta nő - pedig leérettségizett még 1959-ben. Férjem már egy ideje hasonlítgat hozzá és azt mondja, hogy "a hülye feleségem". Ő ugyanis eléggé szeret kritizálni másokat. Nekem is van egy gimnáziumi érettségim és igaz, hogy nem voltam jó tanuló és műveltségben vannak hiányosságok, de azokban a dolgokban, amik érdekelnek, szeretek mélyre ásni és egy-két dologban kifejezetten alapos a tudásom. Emellett szilárd jellemű, tudatos ember vagyok, nem titkolom, hogy jó véleménnyel vagyok magamról, mert értékes embernek tartom magam. A férjem mégsem értékel már egy jó ideje. Sokat dolgozik és keveset vagyunk együtt és így csak a hibát látjuk a másikban. Mi a véleményetek ezekről a dolgokról?
2014. nov. 7. 05:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%

Teljesen mindegy, hogy buta-e vagy egy zseni, ha a házastársamról van szó, akkor sem mondanék róla ilyet. Ha szeretném, és eddig nem vettem volna észre, ezután sem tűnne fel.

Abba meg ugyan miért kell belekötni, hogy hogy beszél az anyjáról? Én is mondanám, hogy anyum buta. Neki is van érettségije, nagyon jó a munkájában, és azokban, amik érdeklik őt. De például a foci szabályait nem tudja vagy nem tudja, hogy hol van Andorra. Ezért lehetne butának nevezni, de nem teszem, mivel ami érdekli, abban okos.

A férjed meg egy s...fej, el kéne válnod tőle, mert már nem szeret, nem is tisztel. Ha erre nem vagy képes, akkor próbáljátok helyrehozni a házasságot, bár kétlem, hogy sikerülne.

2014. nov. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%

Te nyugodtan válaszolhatnál a "hülye feleségem"-re a "bunkó férjem"-mel.


De ha nekem mondana ilyet a férjem, akkor ELÖSZÖR megkérném, hogy adja meg nekem a tiszteletet és többé ne mondjon ilyeneket, UTÁNA viszont - ha nem hagyja abba - otthagynám, mert ilyen módon nem akarnék együttélni senkivel, aki ennyire megaláz.

2014. nov. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%

Úgy látszik, hogy a férjed sem volt ott etika órákon, bármily jó iskolázottsággal rendelkezik.

Hiába lett tanult ember, az esze nincs a helyén, csak a bunkóság.

2014. nov. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki hüly.nek tartja a házastársát, az még nagyobb hüly., hogy vele él.
2014. nov. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én már kidobtam volna mint macskát sz..ni!
2014. nov. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

"Sokat dolgozik és keveset vagyunk együtt és így csak a hibát látjuk a másikban. "


A sok munka nem kifogás arra, hogy így alázza a feleségét. Azt a kevés időt ami van ki kell használni, nem pedig szidni egymást.

Én is csak abban vagyok jó és azokról a dolgokról tudok sokat, ami érdekel! Ami untat, arról szinte semmit nem vagyok képes megjegyezni. Ezért lehet, hogy van aki butának tart, de őszintén nem izgat.

És a férjem soha nem mondana ilyet nekem, mert okosnak tart. Mert nem azt látja amit nem tudok, hanem azt amit tudok, és hogy milyen a személyiségem. Soha nem is állt volna össze olyan nővel akit butának tart.


Egy férj NEM gondolhat és mondhat ilyet arról a nőről aki a felesége. Ha ezt gondolja akkor ott nincs se szerelem, se szeretet, se semmi. Csak hogy alázhassa minél jobban, hátha attól nagyobb férfinak érzi magát....

2014. nov. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Bence_ ***** válasza:
67%

Zsák a foltját!

Férjednek marha kevés az önbizalma ha folyton azt kell bizonygatnia, hogy ő milyen "okos".

Jobb lenne ha rád figyelne és észre venné az értékeidet. De nektek kell eldöntenetek, hogy Nektek mi a fontos, értékes.

2014. nov. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
51%
Nyugodj meg, a válaszolók többsége butább nálad!
2014. nov. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom megítélni, hogy buta vagy-e vagy sem, de az biztos, hogy a válaszolók durván 80 százalékánál jobb a helyesírásod.

Az önbizalmaddal viszont biztos, hogy gondok vannak, ha ezen a lekezelő, a tisztelet teljes hiányáról tanúskodó kijelentésen elgondolkodtál.

2014. nov. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Jártam hasonló cipöben. Mi is keveset voltunk együtt a feleségemmel és ez miatt a kapcsolatunk megromlott. Sok hibáját észre vettem de szerintem csak a szerelem múlt el. Nálam válás lett a vége. Megoldott minden gondot. De igazat adok az előttem válaszadóknak. Ahogyan az anyukától nyilatkoztál az egy kicsit elgondolkodtató...
2018. jan. 10. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!