Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 20 évnyi házasság után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évnyi házasság után is ugyanolyan gáz a megcsalás, mint 2 évnyi után?

Figyelt kérdés

A felek már nem fiatalok, a házasság ellaposodott, nem igazán szeretik már egymást 20 év elteltével.

Mondjuk ha ez 18 évvel korábban, szerelemben-szeretetben történik, akkor az mennyivel gázabb? Vagy ugyan olyan rossz?



2014. nov. 11. 20:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

20 év után még gázabb szerintem.

17/L

2014. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanúgy rossz. Benne van a pakliban, hogy az érzések egyszer elmúlnak, de ez sosem jogosítja fel egyik felet sem a félrelépésre. 20 év után talán még rosszabb is, mint fiatalon, nehezebb az újrakezdés, és többnyire az egyedülléttől való félelem miatt marad csak vele a megcsalt fél. Egyenes út a hosszú, boldogtalan élethez. Ha elmúlt a szerelem, vagy az ember másra vágyik, meg kell beszélni a partnerrel, hogy van-e még mit tenni (nyitott kapcsolat, stb), és ha nincs, válni kell.
2014. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint mindkettõ rossz,mindkettõ korban fájdalmas.
2014. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább személy függő,én fiatalabb koromban rosszabbul viseltem volna.Biztos lesz más vélemény is.
2014. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
73%
Ez egyértelműen még gázabb! Ennyi év után illett volna nem hülyét csinálni a másikból.
2014. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
14%
Milyen megcsalásról van szó? Egyszeri félrelépés, vagy állandó barátnőt tartott a párod? Mert szerintem nem mindegy.
2014. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

Én meg azt mondom, hogy kevésbé gáz mint 2 év után szerelemben.

Az gázabb ha most már szeretet sincs. Akkor árulás már szerintem, és minek az egész házasság ha nincs véd és dacszövetség, szeretet ?

Szerelem elillan, de a szeretet, barátság marad.

Én minél tovább vagyok házas, annál jobban azt látom, hogy a hűség nem feltétlen a testi hűség, annál jóval több.

Ha szerelmes vagy akkor meg menni kell szerintem.

2014. nov. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%

"Én minél tovább vagyok házas, annál jobban azt látom, hogy a hűség nem feltétlen a testi hűség, annál jóval több."


Ezzel eléggé egyedül vagy. A hűség az testi-lelki. Elhatározás kérdése, és jellem kell hozzá. Akinek nincs jelleme, az úgyis talál kifogást.

2014. nov. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 20 év után még "gázabb" - a helyes szó inkább a megalázóbb, alattomosabb lenne...


Pont azért, mert 2 év után még azt mondja az ember talán, hogy annyi probléma van, mégsem ismertem ki eléggé, mégsem vagyok boldog vele... hát ez sajnos megtörténik. De amikor az életed kb. 1/4-ét együtt élted le valakivel, kívül-belül ismered, megbízol benne, ő az egyetlen, aki melletted van 20 éve, közösen alapítottatok családot és minden áldott napot együtt töltötök, átmentetek rengeteg nehézségen és kitartottatok egymás mellett, és utána így hátbadöf valaki...hát az szerintem sokkal durvább. Lángoló szerelem érzete ide vagy oda.

2014. nov. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

A házasság sikeressége nem azon múlik, hogy 50 év alatt nem feküdtek le másokkal a felek önmagában. Ha azért feküdnék le mással mert a férjem elhanyagol, vagy minden erőfeszítésünk ellenére külön vágányon kezd el haladni az életünk, a személyiségünk akkor a megcsalás tünet, ami jobban alááshatja a kapcsolatot, viszont ha nem lesz testi kapcsolat mással és nem javul az otthoni helyzet akkor az nem egy boldog házasság, valahol ki fog lógni a lóláb előbb-utóbb. Ha tudják a felek hogy egy félrekufirctól még semmi nem változik, ha közösek a célok, van szeretet, kedvesség, odafigyelés, akkor az szerintem okés házasság. Szerintem több jellem kell ahhoz hogy méltóságában, emberségében hűek tudjunk maradni a másikhoz 50 évig, minthogy testileg.

Nem érdekel hogy a többség máshogy gondolja, nem minősítek senkit aki nem így gondolja, de érdekes hogy a többség ennek ellenére tesz..hol van olyankor a jellem, az, hogy emberségében nem sértjük a másikat? Mert a testi hűtlenség sok esetben összefügg az emberi mivoltban történő alázással..

2014. nov. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!