Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek a férjemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a férjemmel?

Figyelt kérdés

A férjem egyedüli gyerek, az anyjával élünk egy utcában és az anyja mindenbe bele szól még abba is hogy ne akarjak a férjemtől gyereket mert nem fogadná el. Mindenbe bele köt rendőrségi ügy is zajlik ellene mert örökösen zaklat a távolságtartási végzést meg fellebbezte hogy nehogy már én nyerjek. A fiát egyfolytában ellenem uszítja és alkohollal itatja hogy ne szexeljen velem nehogy unokája legyen.

A férjem pedig egyenrangúként kezel az anyjával mi közben én felesége vagyok és mondtam neki hogy ne kezeljen egyenrangúként mert nem az anyáddal sexelsz hanem velem és nem ő fog neked majd gyereket szülni hanem én és én vagyok az új családod. És nem áll ki mellettem hanem azt mondja mindig ő nem szól bele és hagyja hogy az anyja ócsároljon és örökösen bele beszélje a fiába hogy én rosszul vezetem a háztartást én semmihez sem értek stb.



2014. nov. 12. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Előbb kellett volna gondolkozni, mielőtt hozzámentél...
2014. nov. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Távolságtartási végzés van anyósod ellen, de közben a férjed hozzá mászkál és iszogat is vele?

Ez kamu!

2014. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Visszacsinálni csak válással lehet.
2014. nov. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy költözzetek anyóstól több 100 km-re, vagy válj el. Ebben a férjed a legnagyobb hibás, hogy hagyja, hogy az anyja így viselkedjen vele. Itatni meg azt lehet, aki maga is akar. Nehogy gyereket szülj ebbe a kapcsolatba maximum ha rendezni tudjátok, hogy normális életetek legyen máshol.
2014. nov. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
szabadulj meg időben tőlük.
2014. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Tedd ki, hadd hűljön!
2014. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szereted ezt az embert? Szerintem az alapján amit leírtál nem esélyes egy kiegyensúlyozott családi élet kialakítása...Próbálj meg javítani a helyzeten mielőtt gyerekvállaláson gondolkodsz.Tulajdonképpen te az anyóssal kötötted össze az életed, ha a férjednek semmi önálló véleménye nincs is...ne haragudj de ha ez a helyzet továbbra is fennáll akkor nagyon nagy ostobaság egy ilyen családba gyereket szülni. próbálj javítani a helyzeten,férjed hozzáállásán,ha pedig nem megy de nem akarsz válni fogadd el ő ilyen...na de egy gyerek!Csak szenvedne szegény egy ilyen családban.Ne haragudj de ez az igazság erre nem lehet pozitívat mondani.Gondolom több éve együtt vagytok ha van egy kis eszed nem pazarolsz el még 10-20 évet egy ilyen emberre.Már lehet így is sokat áldoztál.
2014. nov. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

1éve és 6hónapja vagyunk együtt.

Szeretem a férjem de sajnos ennyire döntésképtelen és nem képes normálisan le állítani az anyját.

Rá adásul adtól is félek hogyha elválunk rosszabb anyós jön mint ez. Mert amikor az ember azt gondolja ennél nincs nem lehet rosszabb akkor viszont sajnos mindig lesz rosszabb.

2014. nov. 12. 19:58
 9/13 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy nem fogod fel, hogy van nagyobb problémád annál, hogy rossz anyós jutott. Mégpedig az, hogy rossz férjet választottál.
2014. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy rosszabb lesz válás után. Ne így gondolkodj. Inkább te mennél tönkre? Biztos van olyan, aki feleségeként kezelne téged, szeretne, féltene, kiállna érted. Sok puszi, ne aggódj.
2014. nov. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!